Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

20 Postów
Adrianek321 Patecki
(Adrianek321)
Wiking
Sprzatacz jest szanowany pracownikiem w norwegi szczegolnie certyfikowany ten zawod nie odbiega tutaj od innych pod wzgledem swiatopoogladu jest rownie potrzebny i doceniany jak inne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
high_octane napisał:
Po prostu mam w zwyczaju powiedziec ludziom prosto w oczy co o nich mysle. Jestem ogolnie przeciwny aby do No przyjezdzali ludzie co nic nie potrafia. Beda tylko obciazeniem dla budzetu, moich podatkow, cale zycie tylko narzekac, ze kazdy chce im tylko zaszkodzic. Nie maja dosc sily, zeby dac cos od siebie. Tylko daj, daj, daj. Wyuczenie sie zawodu, nauka jezyka jest pierwszym krokiem. Po przez swoja prace, dajesz swoj wklad wlasny w rozwoj spolecznosci.

Teraz mi powiedz czemu ktos mialby tracic swoj czas na pomoc komus takiemu jak Ty, leniwej osobie, bez ambicji zamiast pomoc osobie, ktora ciezko pracowala przez swoje zycie i dzieki temu doszla do czego doszla. Czemu mialbym odbierac szanse komus wartosciowemu, zeby pomoc Tobie?

Tak pierdolisz ze az w oczy szczypie jak sie to czyta.
Masz misje widze...
Jedz na Gronland i gon tych wszystkich ktorzy obciazaja Twoj budzet a nie pierdol. Skopiuj sobie moj tekst zanim moderator usunie zebys pamietal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
kuba331 Polak
(kuba331)
Wiking
ale trafilas na odpowiedz.Brak slow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
izapyd napisał:
[quote]O radę, nie o puszenie się i udowadnianie sobie racji.[/quote

Wiadomosc na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok