Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca sezonowa a zasilek na dziecko przebywajace w Polsce - Norwegia

1 Post
Sqra79
(Sqra79)
Wiking
Witam pracuje w Norwegii sezonowo od dwóch lat. Mam jedno dziecko i nie pobieram na nie żadnych świadczeń w Polsce tzn 500+ itp. Zwracam się z prośba do Kogoś kto ma wiedzę na ten temat,czy w Norwegii mogę otrzymywać zasiłek na dziecko które, przebywa w Polsce i jakie dokumenty muszę dołączyć do wniosku.
Z góry dziękuje i czekam na info.
P.s Pozdrowienia dla emigracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Sqra79 napisał:
Witam pracuje w Norwegii sezonowo od dwóch lat. Mam jedno dziecko i nie pobieram na nie żadnych świadczeń w Polsce tzn 500+ itp. Zwracam się z prośba do Kogoś kto ma wiedzę na ten temat,czy w Norwegii mogę otrzymywać zasiłek na dziecko które, przebywa w Polsce i jakie dokumenty muszę dołączyć do wniosku.
Z góry dziękuje i czekam na info.
P.s Pozdrowienia dla emigracji.


W celu ubiegania się o zasiłek rodzinny w Norwegii należy złożyć odpowiednie podanie wraz z listą dokumentów, do której należą m.in. akt urodzenia dziecka, umowa o pracę, dokument tożsamości.

Cała lista dokumentów znajduje się pod adresem: www.multinor.no/zasilek-na-dzieci/zasilek-rodzinny.html
Zgłoś wpis
10 Postów
kuba331 Polak
(kuba331)
Wiking
odpowiedz na poziomie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
temat wielokrotnie walkowany, uzyj opcji szukaj albo wpisz sobie w google..ludzie co z wami ? Dupe tez ci ktos podciera na kiblu ?
Dla Twojej wiadomosci robisz to zle!!!
Dupe sie myje a nie podciera!
Co z Toba? W google sobie wpisz do czego sluzy papier toaletowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
to jak zrobisz co musisz to wsadzasz tylek do umywalki ?? czy podmywasz sie w tej samej wodze ?
Sprawdz obie opcje i napisz ktora lepsza. Potem napisze Ci jak robic to wlasciwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
njlepiej zrobcie filmik jak sie rowa powino podmywac i suszyc .
Moze na Nobla sie zalapiesz albo do Oskara .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
Czlowieku wez sie ogarnij. Po prostu zastanow sie nad soba. Chwila refleksji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok