Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Założenie firmy a leasing na auto, pytanie ... ? - Norwegia

14 Posty
Dawid Sowiński
(Sowiński_Dawid)
Wiking
Witam , mam takie pytanie czy nie orientuje się ktoś może, bądź sam czynił takie kroki które zamierzam podjąć. Mianowicie chcę założyć jednoosobową działalność , związaną z usługami transportowymi w Norwegii. Czy nowa firma jest w stanie dostać leasing na auto , jeżeli wcześniej nie pracowałem ani nie przebywałem na terytorium Norwegii ? Chodzi o to że chciałbym założyć działalność lecz zacznie ona na siebie zarabiać dopiero gdy będę miał auto na które potrzebuję leasing , bądź kredyt samochodowy .... Mógłby mi ktoś podpowiedzieć ? Z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Cooo? ...nierealne...
...nawet leasingu na taczke nie dostaniesz...
...nie ma takiego kraju na Swiecie...
...chcesz otworzyc firme a nie znasz podstaw ekonomii nawet w mikroskali...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Dawid Sowiński
(Sowiński_Dawid)
Wiking
Mam działalność gospodarczą w Polsce od 2 lat , w naszym "pięknym" kraju jest możliwość uzyskania leasingu na firmę od pierwszego dnia działalności dla nowych przedsiębiorców. Tak więc dlatego zadaję to pytanie czy istnieje taka możliwość w Norwegii. Bo nie ukrywam że zakup nowego a nawet używanego auta w Norwegii są to koszta przewyższające moje możliwości. Odnośnie kredytu samochodowego dowiedziałem się już że nie ma szans . Tak więc zostaje mi opcja leasingu jeżeli jest to w ogóle realne . Chodzi m.in czy są jakieś firmy które dają leasing od pierwszego dnia działalności na auto . Jeżeli ktoś nie wie bądź chce krytykować to jest to opinia zbędna ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
kolezka wyzej dobrze pisze,a tak od du.. strony zagaje,masz ty norweski pesel_
?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok