Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafal krajewski
(rafek1976)
Wiking
to jest bez sensu bo ja np nie umiem wolno pracować wiec jak to ma wygladac? ja poloze w ciagu dnia 25 m a inny 15 i ta sama dniowka? albo co, mam sciemniac? nie umiem, jak robie to szybko mi idzie a jak nie robie to nie robie. ja nie pracowalem nigdy dla kogos w Polsce, zawsze dla siebie a to jak na akord, a nie jakas dniowka. Dniowka to dla przecietniaka ktory nie umie albo sie z tym pierdoli jak polamany bo jeszcze nie umie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..czas zapadac w sen zimowy a ten sie obudzil po 5 latach...
..25 m ?? to jakas stachanowska norma...i to pewnie jeszcze w 12 godzin?
..przerwe na toalete i miche robisz,czy juz dniowki nie starcza?
..ludzie tutaj wypracowali sobie fajny system pracy,gdzie jest czas na kawe i pogaduchy a przyjezdni z biedy czy glupoty spierdol.li ten system..
..ale gdzie to juz nie bylo ..wszedzie... chyba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman) Online
Wyjadacz
rafek1976 napisał:
to jest bez sensu bo ja np nie umiem wolno pracować wiec jak to ma wygladac? ja poloze w ciagu dnia 25 m a inny 15 i ta sama dniowka? albo co, mam sciemniac? nie umiem, jak robie to szybko mi idzie a jak nie robie to nie robie. ja nie pracowalem nigdy dla kogos w Polsce, zawsze dla siebie a to jak na akord, a nie jakas dniowka. Dniowka to dla przecietniaka ktory nie umie albo sie z tym pierdoli jak polamany bo jeszcze nie umie.

chodzi o to ze tu sa jakies normy na zrobienie danej rzeczy, jak zrobisz to szybciej to cie zwyczajnie wywala z budowy gdyz zrobiles to zle. Masz np norme 15 m2 na dzien i masz sie trzymac tego, jak nie umiesz w takim tempie robic to pora wracac do domu

Nie pisze tu o agencjach bo tam to normy nigdy nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Nie pisze tu o agencjach bo tam to normy nigdy nie ma

Nie jest tak do końca, wszystko zależy też od Inwestora i projektu.
Gdy pracowałem na początku w Bødo, to moja firma, dostała projekt na łazienki w piętrowcu takim ala socjalnym dla azylantów.
Szef przyjął na zlecenie 5 płytkarzy i była to płaca od łazienki.
Z tych 5, pozostali tylko 2 bracia, rosyjscy litwini ONI ZASUWALI non stop! jak automaty.
Po 2-3 tygodniach, przestali przyjeżdżać na kwaterę, ponieważ było im szkoda czasu na dojazdy.
Szef zacierał tylko ręce i śmiał się z nich w kułak.
Nawet raz zawiózł nas na budowę pokazać pajaców.
W ciągu doby, potrafili zrobić na gotowo CZTERY łazienki.
Jednak mieli swój system, IŚCIE TAŚMÓWKA z produkcji.
Dlatego te 25m2. nie robi żadnego wrażania jak na mnie.
Tam też niby była "norma na łazienkę" teoretycznie, a praktycznie ruscy wymietli wszystkich na przedbiegach i to za 70% zwykłej stawki ZGODNIE Z PRAWEM "tamtejszym".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok