Witam. Od 14 stycznia przeszlem na dagpenger. Kazdego roku przyznawano mi na 104 tygodnie teraz jakos dziwnie dali tylko 60 tygodni i 4 dni i nie wiem oco chodzi , czy popelnilem jakis blad przy skladaniu dokumentow?
9 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
️Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz – Praca w Norwegii Dobra praca to nie tylko stawka godzinowa. To pewność, że za kilka miesięcy nadal będziesz miał projekt, terminową wypłatę i zespół, na którym możesz polegać. Właśnie dlatego Stenseth & RS Entreprenør AS (SRS), będąca częścią AF Gruppen, poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych, zbrojarzy oraz betoniarzy do projektów realizowanych na terenie całej Norwegii. ...