Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pytanie o kredyt - Norwegia

1 Post
Andzi Andzi
(serduszko)
Wiking
Witam was serdecznie
Czy są tu osoby które brały kredyt startowy na zakup mieszkania .
i czy sa banki które udzielają kredytu gdy jedna osoba w rodzinie pracuje .?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Ciężki temat jak druga osoba jest bez umowy o pracę i pamietaj że nie wszystkie banki akceptują wkład który można dostać z kommuny .Tak jest przynajmniej DNB . i trzeba miec swój własny wkład
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Witam. Wkład własny do kredytu mieszkaniowego można uzyskać w ramach kredytu konsumenckiego. Kredyt konsumencki z kredytem mieszkaniowym nie przeszkadzają sobie, a pomagają. Warto sprawdzić co banki mogą Panu zaoferować:

www.multinorfinans.no

Współpracujemy z 15 norweskimi bankami. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna. Oferty otrzymuje Pan na maila i do Pan należy decyzja o przyjęciu oferty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Ciężki temat. Własnie startuję z nim.
Kredyt na kapitał wlasny udało mi sie dostać w kilku bankach, ale niestety wtedy nie chciały banki dać kredytu hipotecznego. Jestem w trakcie starania się o "kredyt na start" z kommuny. Ale, tak jak już przeczytałam w odpowiedzi poprzedniej, również ze mną nie każdy bank chciał rozmawiać - jeśli go nawet dostanę.
www.servicetorget.no/fylker/akershus/eidsvoll-kommune.htm tu np. znalazlam opisane wymagania i formularze do zlorzenia podania w swojej gminie.
Bardzo chętnie skorzystałabym z biura, które mogłoby pomóc mi we wszystkich formalnościach kredytowych. A do tego jeżeli pomoc byłaby w języku polskim, byłoby idealnie. Na razie udało mi się skontaktować tylko z biurem, które pomaga w kredytach konsumenckich - artykuł wyszukany na Mojej Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok