Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PILNE! Szukam pracy dla kobiety z dziecmi, ktorej posypalo sie zycie! - Norwegia

19 Postów
Tomek Fajny
(TomekFajny)
Wiking
Witam! Jest pewna kobieta (31lat) w Polsce, ktorej BARDZO posypalo sie zycie. Naprawde BARDZO! Ma na utrzymaniu dwojke dzieci i meza, ktory nie pracuje z powodu iz rak odjal mu jedno pluco. Probowal znalzc prace ale bezskutecznie. Ona obecnie pracuje jednak to co zarabia wystarcza im zaledwie na pol miesiaca, czasem na troche ponad tydzien.

Czysto charytatywnie pomagam im finansowo i myslac przyszlosciowo chcialbym aby staneli na wlasne nogi i stali sie niezalezni i znouw poczuli pelnowartosciowi. Kobieta ma zlote serce i zadnej pracy sie nie boi. On rowniez, jednak z jednym plucem ma bardzo ograniczone mozliwosci. W 2017 chce znalezc jej prace w Norwegii - niestety nie mowi ona po norwesku ani angielsku. Jesli ktos z Was tutaj moze jakkolwiek realnie pomoc to prosze o kontakt na priv.

1. Chcialbym ja wyslac na kurs Angielskiego/Norweskeigo w Polsce zeby otworzyc jej nowe mozliwosci w przyszlosci.
2. Jak ktos moglby dac jej prace w okolicach Oslo na weekendy lub dluzszy okres czasu (sprzatania, moze gdzies w hotelu, moze jakas sezonowa, gotowanie, malowanie..) bylbym bardzo wdzieczny.
3. Dodatkowe wsparcie finansowe jednorazowe lub regualrne byloby bardzo mile widziane (wielu z Was stac i bardzo bylbym za taka pomoc dla nich wdzieczny. Nie ukrywam ze dla mnie jednego jest to pewne obciazenie bo tez mam wlasna rodzine w Polsce, ktora rowniez wspieram) - jednak to na co najwyzej kilka miesiecy bo najwazniejsze dla mnie jest znalezienie jej pracy i stalego lub dodatkowego dochodu na utrzymanie wlasnej rodziny.
4. Ewentualnie moglbym sam popracowac dodatkowo wieczorami lub w weekendy aby im pomoc.

Kochani, miejmy serce. Nie prosze dla siebie ale dla kogos, kto naprawde BARDZO Waszej wszelkiej pomocy potrzebuje.

Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Smieszni ludzie. Polska ma akurat bardzo rozbudowany socjal. W Polsce teraz wszedzie widnieja oferty pracy na caly etat! Swoja droga czemu musi to byc Norwegia, bo zarobki najwyzsze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok