Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zwrot podatku - Norwegia

5 Postów
Kamil Przepiórka
(Lord8622)
Wiking
Witam, w ostatniej czyli trzeciej turze dostałem decyzje o tym że ma mi być zwrócona nadpłata podatku, całkiem spora suma. w internetach wyczytałem że ostatnie wypłaty odbędą się 12.10.
Na arkuszu który dostałem też widnieje taka data, lecz pieniążki nadal nie dotarły na moje konto a mamy dzis 20.10 czy coś jest nie tak? pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Lord8622 napisał:
Witam, w ostatniej czyli trzeciej turze dostałem decyzje o tym że ma mi być zwrócona nadpłata podatku, całkiem spora suma. w internetach wyczytałem że ostatnie wypłaty odbędą się 12.10.
Na arkuszu który dostałem też widnieje taka data, lecz pieniążki nadal nie dotarły na moje konto a mamy dzis 20.10 czy coś jest nie tak? pozdrawiam wszystkich


Na wyniku rozliczenia podatkowego powinna być zwarta również informacja w jakiej formie otrzyma Pan zwrot - przelewem czy czekiem. Zazwyczaj czeki docierają do podatników później niż przelewy. W praktyce na zwrot należy oczekiwać do ok. 3 tygodni od daty otrzymania Skatteoppgjør i Utskrift av likningen.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html
Zgłoś wpis
5 Postów
Kamil Przepiórka
(Lord8622)
Wiking
jest napisane że zostaną one przelane i podany jest mój nr. konta, a wiec muszę jeszcze pocekać.....dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Przepiórka
(Lord8622)
Wiking
Ordinær likning 12.10.2016- to ie oznacza że kwota ta powinna być wypłacona do 12.10?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Zdzislaw Cieszynski
(Zdzich0065)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok