Hej, czy ktoś z was orientuje sie, czy status pendler mozna uzyskac tylko przez 2 mce w roku ? I jak wtedy wyglada sytuacja z przejazdem do Polski - trzeba miec min 3 ? Z gory dziękuję za odp i pozdrawiam.
9 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych betoniarzy do realizacji projektów infrastrukturalnych. Szukamy osób, które są dumne ze swojego fachu, posiadają wysokie kompetencje zawodowe i dobrze odnajdują się na wymagających placach budowy. Zakres obowiązków Wykonywanie szalunków, zbrojeń oraz prac związanych z betonowaniem Praca zgodnie z dokumentacją techniczną i rysunkami wykonawczymi Korzystanie z narzędzi cyfrowych i dokumentacji elektronicznej (np. Dalux) ...