Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ciąża a praca w norwegii - Norwegia

11 Postów
Mimi5678
(Mimi5678)
Wiking
Witam mam takie pytanko dostalam w czerwcu umowe w o pracce na 4 miesiace 1.06 do 30.09 okazalo sie ze jestem w ciąży czy nalezy mi sie zwolnienie i czy po skonczeniu sie umowy moga mi ja przedłużyć czy juz nie ?? Jak mam to ugrysc zeby czegos zle nie zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Mimi5678 napisał:
Witam mam takie pytanko dostalam w czerwcu umowe w o pracce na 4 miesiace 1.06 do 30.09 okazalo sie ze jestem w ciąży czy nalezy mi sie zwolnienie i czy po skonczeniu sie umowy moga mi ja przedłużyć czy juz nie ?? Jak mam to ugrysc zeby czegos zle nie zrobic
Zwolnienie lekarskie wydaje lekarz. Jezeli zle sie czujesz lub masz prace, ktora zagraza ciazy, to musisz wybrac sie do lekarza. Lekarz decyduje czy nalezy ci sie zwolnienie, czy nie.

Czy przedluza ci kontrakt na prace, zalezy od pracodawcy. Nie masz obowiazku zglaszania pracodawcy, ze jestes w ciazy. Osobiscie watpie, ze pracodawca przedluzy ci kontrakt, jezeli bedzie wiedzial, ze jestes w ciazy. Pojscie na zwolnienie lekarskie nie gwarantuje przedluzenia kontraktu. Kontrakt na prace wygasza obojetnie czy jest sie na zwolnieniu lekarskim, czy nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mimi5678
(Mimi5678)
Wiking
Super dziękuję za informacje. A czy moze ktos poleci dobrego lekarza ginekologa w stavanger lub okolicach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok