Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pytanko - Norwegia

2 Posty
dominik piskorowski
(dominik.p)
Wiking
Witam czy jesteście mi w stanie wytłumaczyć jedna rzecz? Mianowicie tak mieszkałem w Norwegi o 4 lat do tego roku w kwietniu werejestroewalem sie z nav i skatetaten Tz zgłosiłem formalnie ze opuszczam No po czym po 2 miesiącach w Niemczech bo tam pojechałem znalazłem prace w Oslo mam kontrakt konto w banku stały nr personalny i co mam zaczynać procedurę rejestracji od początku Tz Udi itp. Bo za bardzo nie wiem jak to ugryź a nie mam czasu latać po urzędach gdyż jestem kierowca zawodowym. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ernii
(ernii)
Wiking
Wydaję mi się , że skoro oni nie zaczeli się interesować , nie warto zaprzątać sobie głowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
czesio2009 napisał:
ernii napisał:
Wydaję mi się , że skoro oni nie zaczeli się interesować , nie warto zaprzątać sobie głowy

też tak myślę...ale zapytam jeszcze się Janusza...

-----
Nie pytaj, szkoda czasu. Chlopina zaplaci 50% podatku i bedzie mial spokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
To standardowo z umową do Skatt po skatekort, rejestracja w udi przez internet. Tylko nie wiem jeśli masz stały numer personalny czy musisz iść na Politi, jak coś to umów się na spotkanie na stronie UDI za jakieś 4 miesiące i wtedy idziesz z wszystkimi odcinkami wypłaty i z głowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok