Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

W Norwegii nie ma już pracy dla Polaków? - Norwegia

1 Post

(Nowyuser313)
Wiking
Witam. Ostatnio była u mnie rodzina z Norwegii i jak zapytałem o pracę to powiedzieli, żebym sobie darował bo w Norwegii nie ma już miejsc pracy, ze zwalniają Norwegów nawet, a co dopiero Polaków którzy z tego powodu wracają do kraju albo emigrują gdzieś indziej. Jak jest na prawdę? Bo mam wrażenie, że oni po prostu boja się, że ich poproszę o jakąś pomoc w znalezieniu roboty. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Polak nic Tobie nie pomoże w Norwegii załatwić,taką objęli taktykę, mnie znali jak potrzebowali pożyczyć pieniądze,a później o wszystkim zapomnieli ,musisz liczyć sam na siebie.. powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(magdaxlena)
Wiking
jeśli chcesz tutaj szukać pracy to zwyczajnie szukaj i nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
magdaxlena napisał:
jeśli chcesz tutaj szukać pracy to zwyczajnie szukaj i nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni

Tutaj masz aktualne idostępne oferty pracy w NO
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
magdaxlena napisał:
jeśli chcesz tutaj szukać pracy to zwyczajnie szukaj i nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni ale on moze chce żeby jemu szukali . Moim skromnym zdaniem zalatwic prace tzn powiedzieć - bierz cv w lape i idz gadac/probowac bo tam potrzebują kogos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bjorn Nystuen
(bjorn)
Wiking
Roboty tyle że przerobić nie można
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wojtek oscar
(Wojtekoscar)
Wiking
wlasnie chyba jest tak jak myślisz,czyli boja się ze będą musieli ...,-nieprawda jest ze nie ma pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Wojtekoscar napisał:
wlasnie chyba jest tak jak myślisz,czyli boja się ze będą musieli ...,-nieprawda jest ze nie ma pracy.

napewno strach ich obleciał,bo nie mają uprawnień na wózki widlowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
Słuchaj kyss bo to prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Norweskie pieniądze w Norwegii, to w życiu nie wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok