Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

3 Posty
nataniella
(nataniella)
Wiking
Czesc. Dlugo zastanawiam sie nad wyjazdem do Norwegii za lepszym zyciem tu w Polsce nie ma przyszlosci. Szukam na roznych stronach itp pracy, ale nikt nie odpisuje.. czy moze ktos mi pomoc lub podeslac jakis kontakt do pracodawcy np przy pracy sezonowej, szklarnii, sprzataniu itp? Dodam, ze angielski znam slabo, ale wole zarezykowac wyjazdem niz tu w Polsce "klepac biede" z gory dzieckuje za jakas pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
jacek sawicki
(jacekmech)
Wiking
witam ja tez wyjezdzam do norwegi jestem mechanikiem bede czukal pracy jak podzielimy sie kosztami to pojedziemy mam auto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
nataniella
(nataniella)
Wiking
Jak na razie szukam pracy a z tym ciezko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Pozastanawiaj się jeszcze trochę bo tu dworce na noc zamykają a pod mostami nocą cholernie zimno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kasia Danielak
(KasiaDanielak)
Wiking
Hej nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
nataniella
(nataniella)
Wiking
Nie musisz pisac zbednego komentarza. To, ze komus sie udalo wyjechac to plus dla niego, ale jak ktos ma na utrzymaniu dziecko, a wiadomo w malych miastach jest ciezko o prace i kazdy rwie sie zeby jak najdalej stad uciekac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Pierwsze zainwestuj w jezyk bo czy to Norwegia czy USA bez tego sie nie obędziesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok