Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Panowie - zbierac dupy i przenieść się na privee. Zanudzacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Jerzy B
(Jerzy B)
Wiking
dzięki za wszystko pewnie nie mam szans
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Jerzy B napisał:
dzięki za wszystko pewnie nie mam szans

Nie masz kurwa, bo jestes gamoniem bez kwalifikacji i do tego fatalista. Gdyby nie to dziecko z fotki to bym cie namawial na eutanazje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
wlasnie wypad na priva,, z tymi tekstami , norwegia nie jest koszmarem jest Norwegia ,,tak zwyczajnie ,,ja mam pytanie co to znaczy idz jako ten ciesla ? wiesz ile trzeba głabie wiedziec zeby byc prawdziwym cieslą ? podpowiem ci duzo kurwa wiecej niz zbieracz truskawek , zreszta nawet na privie nie chce mi sie meczyc buly ,naplyw ewykwalifikowanych hjelparbeider , powoduje to ze po 25 latach praktyki w ciezkim jak by nie bylo zawodzie dostaje sie oferty za taka sama kase jak POLDEBIL zamiatajacy podloge ,,fakt jest jeden dla wszytkich MANNA Z NIEBA NIE LECI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
SCIAGNIJ GACIE I TAK CHODZ MOZE ROBOTA PRZYJDZIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
luki luk
(uisor)
Wiking
mat69 napisał:
wlasnie wypad na priva,, z tymi tekstami , norwegia nie jest koszmarem jest Norwegia ,,tak zwyczajnie ,,ja mam pytanie co to znaczy idz jako ten ciesla ? wiesz ile trzeba głabie wiedziec zeby byc prawdziwym cieslą ? podpowiem ci duzo kurwa wiecej niz zbieracz truskawek , zreszta nawet na privie nie chce mi sie meczyc buly ,naplyw ewykwalifikowanych hjelparbeider , powoduje to ze po 25 latach praktyki w ciezkim jak by nie bylo zawodzie dostaje sie oferty za taka sama kase jak POLDEBIL zamiatajacy podloge ,,fakt jest jeden dla wszytkich MANNA Z NIEBA NIE LECI


Do mnie podbijasz??

Jeżeli pisał że pracował w Pl jako ciesla to niech idzie i sie szkoli dalej w tym kierunku.

Proste
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Jerzy B
(Jerzy B)
Wiking
ulało się komuś nie każdy to walczak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok