Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Bezrobocie - Norwegia

14 Posty
Kasia Nowak
(Paczek0309)
Wiking
Witam. Jak się czas temu przyjechalm do Norwegii do męża i tu wzięliśmy ślub. Niestety odkąd tu jestem nie udało mi znaleźć pracy. Czy orientuje się ktoś czy mi jak żonie mojego męża, który pracuje tu legalnie od kilku tak przysługuje jakiś zasiłek czy opieka zdrowotna? Czy może mojemu mężowi coś przysługuje?
Proszę o pomoc i odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
czesio2009 napisał:
Mężowi przysługuje prawo do rozwodu z powodu posiadania żony której \"coś przysługuje lub się należy\"...
------
Czesiu, nie doluj dziewczyny. Jej mężowi przysługuje standardowa ochrona policji, bo jak znam życie bezrobotna żoną zaraz zacznie czaskac męża po ryju za niepowodzenia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
najłatwiej to jechać do Polski i kupić u lekarza zaświadczenie, że się coś sobie złamało
tylko żeby wszystko dobrze załatwił, zdjęcia, historię leczenia itp
ma to dobrze wyglądać jak samochód sprowadzony z Niemiec od staruszka emeryta SS co to tylko raz na miesiąc po emeryturę do banku jeździł
i staruszek sturmbannführer to aż do polskiej granicy biegł, krzyczał i płakał,że się rozmyślił
żeby mu oddać z powrotem takie dobre auto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok