Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pracodawca nie chce zapłacić za wykonaną pracę - Norwegia

10 Postów
Andrzej Talar
(Andrzej505)
Wiking
Witam
Od 1 czerwca pracuje w norwegi na kontrakcie w Motelu jako malarz w październiku już było mniej pracy i miałem już dniówki bez pracy pracodawca powiedział że mam jeszcze pomalować ścianę której jeszcze nia ma i nie wiedziałem kiedy będzie postawiona więc napisałem że w tym tygodniu jadę do domu tylko nie wiem co z tą ścianą ? ale nie otrzymałem odpowiedzi więc
oznajmiłem że wracam do kraju.
I wiedze że z tego powodu nie chce mi zapłacić nie tylko za godziny w pażdzierniku ale też za cały wrzesień czy można w jakiś sposób wpłynąć na pracodawcę.

Andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
zakladam,ze posiadasz umowe o prace.musisz mu w mailu wyslac wezwanie do zaplaty.to,ze nie pomalowales sciany nie ma znaczenia,niech ja sam sobie sam pomaluje.moze to tylko twoje podejrzenie,jakkolwiek bez znaczenia,jezeli masz umowe .timeliste podpisana przez ciebie,wyslales tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
jestes?bo sie sciemnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Jak nie ma kasy to i tak ci nie zapłaci. A żeby wyciągnąc kasę za wrzesień to przygotuj się że będzie to trwało rok pod warunkiem że będziesz wystarczająco namolny z dzwonieniem i emailowaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Pierwszym krokiem powinien być oficjalny list/mail wystosowany do pracodawcy. Jeśli to nie będzie przynosiło efektów należy wystąpić na droge sądową.
Zgłoś wpis
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Hej. Dziekujemy za to,ze mogliśmy wspólnie udzielić Tobie kilku porad.Osobiscie nie mialem co zrobic z moim wolnym czasem,ale pojawiles sie Ty i wyciagnales mnie otchłanie bezczynnosci.Jeszcze raz w imieniu wszystkich dziekuje ,ze znalazles dla Nas czas.Do uslyszenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Andrzej Talar
(Andrzej505)
Wiking
w tym tygodniu obiecał przelać pieniądze na konto myślę że tak zrobi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok