Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca w delegacji na terenie Norwegi-warunki - Norwegia

105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Witam. Mam pytanie odnosnie warunkow jakie powinien spelnic pracodawca. Dostalismy kontrakt na polnocy Norwegii. Oczywiscie szef wysyla samych Polakow i Litwinow bo taniej. Moje pytanie dotyczy warunkow jakie powinna spelnic firma. Jak narazie firma zapewnie nam zakwaterowanie , mamy wykupione obiady natomiast sniadania robimy sobie sami jednak po "wielkim buncie" zmusilismy szefa zeby oddawal kase za paragony. On jednak caly czas cos kombinuje i jak na paragonie jest jedna rzecz co mu sie nie podoba to nie uznaje calego paragonu. Czy wiecie moze jak to wyglada z dietami, czy cos sie nalezy dodatkowo, czy moze jak on nam oplaca mieszkanie i wyzywienie to potem beda nam to odciagac z podatku ? Prosze o jakies informacje. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mateusz Grochocki
(Manio860)
Wiking
Ja jeżeli jestem w delegacji to dostaje dietę 200 bądź 300 koron za dobę w zależności czy dostaje zakwaterowanie z kuchnią lub bez oczywiście firma pokrywa koszta podróży i mieszkania to masz tak dla porównania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Czyli z tego co rozumiem pracodawca musi zapewnic mieszkanie oraz koszty transportu. I teraz jezeli mieszkamy w warunkach w ktorych mozna gotowac to powinnismy dostawac 200 NOK dniowki natomiast mieszkanie bez warunkow kuchenny 300 NOK dniowki. I nic wiecej sie nam nie nalezy tak ?? Jak to sie ma natomiast do rocznego rozliczenia podatkowego ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok