Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post

(Hilton)
Wiking
Polish Connection napisał:
Bezplatna pomoc prawna, czyli FRI RETTSHJELP znajduje sie na ul. Storgata 19.
Tel. 22 42 52 60
www.frirettshjelp.no
Miedzy godzina 16.00 - 19.00 sa numerki, a nastepnie czeka sie na spotkanie z adwokatem.
Biuro zamkniete miedzy 15.00 a 16.00
Wizyte miedzy 08.00 a 15.30 trzeba zamowic wczesniej. Nalezy sie umowic telefonicznie lub na miejscu.
Jest to publiczne biuro poradnictwa prawnego dla mieszkancow Oslo i okolic.
To, czy beda nalezaly sie bezplatne porady zalezy od dochodu osoby starajacej sie o pomoc.


podobne jest na Torgata 10

www.advokat.no/

ja nic nie płaciłam, bo wtedy nie pracowałam, kazdy ma prawo do 10 godzin bezpłatnej pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
ania,sylwek rebisz
(ania,sylwek)
Nowicjusz
czy,pomoc prawna ta jest w jezyku polskim??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Na Torgata 10 nie. Albo w norweskim, albo w angielskim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
A gdzie znajde bezpłatna poradę prawną dla Oppland albo Gjovik bo nie pracuję a muszę skorzystać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ewelina łata
(ewelka88)
Wiking
witam, potrzebujemy porady prawnej w sprawie prawa podatowego w okolicach drammen w jezyku polskim bardzo prosze okontakt 92510870
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
magdalena67
(magdalena67)
Wiking
tak bardzo bym potrzebowala numer tel do p.Anny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marceli Bryś
(marcelino32)
Wiking
Witam, w 2016 roku wyjechałem do norwegii gdzie chciałem podjąć prace na własną działalność, uprawniona osoba założyła mi jednoosobową firme, niestety do pracy niedoszlo i dochodów tej firmy też niebyło zadnych. otrzymałem emailem informacje żeby złożyć zeznanie podatkowe, niewiem jak to zrobić proszę o pomoc. chciałbym również zlikwidować tą firme, jestem obecnie w polsce chciałbym to zrobić niewyjeżdżając do norwegii. pozdrawiam Marceli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok