Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wpłata do banku :-) - Norwegia

12 Posty
R Łapa
(lapa75)
Wiking
Wita serdecznie wszystkich.
Mam do Was jedno pytanie (może głupie ale wolę się zapytać) Pytania by nie było w Polsce ale tu jak wiemy jest trochę inaczej.
Można bez problemu wpłacić pieniążki na konto ??? Czy trzeba np. przedstawiać w banku dokument o tym skąd się te $ ma ???
Chodzi o to, że zrobiłem Norwegowi pewne zlecenie, wystawiłem fakturę itp Wszystko jak powinno być. Z tym, że na fakturze płatność miał być przelewem (tak było od początku ustalone), ale przy "finalizowaniu" Norweg zapłacił mi gotówką. I teraz pytanie czy czasem nie zmoczyłem i nie powinieniem mu wystawić nowej faktury. Oczywiście pokwitowanie napisałem podpisaliśmy razem Generalnie wszystko OK.
I teraz jak bym chciał wpłacić te pieniążki na konto to mogę tak normalnie czy np muszę pokazać tą fakturę, pokwitowanie itp. wiadomo ,że tu podchodzi się trochę inaczej to tego niż w Polsce.
A jeżeli to coś ma do znaczenia to konto jest w SpareBanku a kwota to około 18 k nok.

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
lapa75 napisał:
Wita serdecznie wszystkich.
Mam do Was jedno pytanie (może głupie ale wolę się zapytać) Pytania by nie było w Polsce ale tu jak wiemy jest trochę inaczej.
Można bez problemu wpłacić pieniążki na konto ??? Czy trzeba np. przedstawiać w banku dokument o tym skąd się te $ ma ???
Chodzi o to, że zrobiłem Norwegowi pewne zlecenie, wystawiłem fakturę itp Wszystko jak powinno być. Z tym, że na fakturze płatność miał być przelewem (tak było od początku ustalone), ale przy "finalizowaniu" Norweg zapłacił mi gotówką. I teraz pytanie czy czasem nie zmoczyłem i nie powinieniem mu wystawić nowej faktury. Oczywiście pokwitowanie napisałem podpisaliśmy razem Generalnie wszystko OK.
I teraz jak bym chciał wpłacić te pieniążki na konto to mogę tak normalnie czy np muszę pokazać tą fakturę, pokwitowanie itp. wiadomo ,że tu podchodzi się trochę inaczej to tego niż w Polsce.
A jeżeli to coś ma do znaczenia to konto jest w SpareBanku a kwota to około 18 k nok.

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam


sparebank ma wpłatomaty, mnie tam nigdy nie pytały o to skąd mam piniondze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
lapa75 napisał:
Wita serdecznie wszystkich.
Mam do Was jedno pytanie (może głupie ale wolę się zapytać) Pytania by nie było w Polsce ale tu jak wiemy jest trochę inaczej.
Można bez problemu wpłacić pieniążki na konto ??? Czy trzeba np. przedstawiać w banku dokument o tym skąd się te $ ma ???
Chodzi o to, że zrobiłem Norwegowi pewne zlecenie, wystawiłem fakturę itp Wszystko jak powinno być. Z tym, że na fakturze płatność miał być przelewem (tak było od początku ustalone), ale przy "finalizowaniu" Norweg zapłacił mi gotówką. I teraz pytanie czy czasem nie zmoczyłem i nie powinieniem mu wystawić nowej faktury. Oczywiście pokwitowanie napisałem podpisaliśmy razem Generalnie wszystko OK.
I teraz jak bym chciał wpłacić te pieniążki na konto to mogę tak normalnie czy np muszę pokazać tą fakturę, pokwitowanie itp. wiadomo ,że tu podchodzi się trochę inaczej to tego niż w Polsce.
A jeżeli to coś ma do znaczenia to konto jest w SpareBanku a kwota to około 18 k nok.

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam


Heheh - mam propozycje, jezeli sie boisz, to daj mi te 18k, a ja ci przeleje 12. Przestaniesz sie trzasc, a ja przytule 4 na baranie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Jancio1972)
Wiking
- nie dość że głupi cham, to jeszcze liczyć nie umie. Jakich debilów ta Polska ziemia zrodziła...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok