Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
MONIKA BURSZTYNOWICZ Arkadiusz Parszewski Izabelala Xxxxxx Waldi21 (3166 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
weż się już gabriel następny raz nie ośmieszaj
twoje wywody o prawie pracy i inne to można do kabaretu wstawić . nic dziwnego że joseph jedzie ci po piętach .
wg ciebie pracodawca może mieć w dupie przepisy i zrobić psikusa pracownikowi , albo gabriel zrobi uśmiechniętego debila z siebie w skatt i miła pani oczywiście podaruje mu selvangivelse o tydzień wcześniej niż mu się należy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Bo on opiera sie na prawie "realnym", a ono sie rozni od prawa pisanego. Wedlug niego, takowe istnieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Andre ved mark napisał:
weż się już gabriel następny raz nie ośmieszaj
twoje wywody o prawie pracy i inne to można do kabaretu wstawić . nic dziwnego że joseph jedzie ci po piętach .
wg ciebie pracodawca może mieć w dupie przepisy i zrobić psikusa pracownikowi , albo gabriel zrobi uśmiechniętego debila z siebie w skatt i miła pani oczywiście podaruje mu selvangivelse o tydzień wcześniej niż mu się należy

JAK widać na podstawie twojej wypowiedzi , to masz jakiś problem Koncentracji Uwagi w danym przedmiocie .
---
Przecież i Ja i ty podaliśmy tą samą informację .
Ja opisałem luźno i przystępnie , a ty podałeś znaczenie stricte prawne .
---
To w czemże maszże problema ...?
Czyżbyś wzorował się na innych tylko dlatego iż twój móżdżek musi mieć innego zewnętrznego Nadzorcę !? .
---
Ech ... to pewnie wina nadchodzącej Wiosny ... z tą ...................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Ty zrobiłaś Mu psikusa zwalniając się , a On Robi Swoje , też w pewnym sensie na złość tobie ...
Takie życie ..
Forma pracy nie ma nic do znaczenia tak przy zwolnieniu jak i przy regulacjach Finansowych .
Firma Logicznie wyjaśniła swoje stanowisko i to WSZYSTKO .


może cię żle zrozumiałem ...z tym robieniem na złość tobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Gabriel napisał:

Ty zrobiłaś Mu psikusa zwalniając się , a On Robi Swoje , też w pewnym sensie na złość tobie ...
Takie życie ...
[/color]


Skad w tej twojej glowie takie pomysly sie rodza, ze pracownik sie zwalnia, zeby zrobic psikusa, albo na zlosc pracodawcy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:Gabriel napisał: Ty zrobiłaś Mu psikusa zwalniając się , a On Robi Swoje , też w pewnym sensie na złość tobie ...
Takie życie ...[/color]
Skad w tej twojej glowie takie pomysly sie rodza, ze pracownik sie zwalnia, zeby zrobic psikusa, albo na zlosc pracodawcy ?

A czyż nie jest to w pewnym sensie Prawdą w tym Przypadku ? . / Domniemaną?/
---
Przecież to jasno wynika z opisu Samej zainteresowanej .
---
gdyby było Inaczej to pracodawca nie robił by żadnych problemów przy Końcowym rozliczeniu z pracownikiem .
---
Moje założenie złośliwości ... zakłada iż pracownik nie konsultując się wcześniej z pracodawcą składa Pisemne wypowiedzenie w terminie prawa i to wszystko . Natomiast na pytania pracodawcy zbywa go jak tylko może , również zgodnie z prawem .
---
Może też być i taki przypadek iż pracownik Idzie do Konkurencji cichaczem i dopiero na końcu jest wielkie zdziwienie ...
Dużo jest Form "złośliwości" z obu stron skądinąd całkowicie zgodnie z Prawem i Kodeksem Pracy ...
---
ECH
Po złości wszak i Ja poszukuję pracy w budownictwie ...
Ponieważ nie chcę już dalej być tanimi wygodnym pracusiem dla Mojego Szefa ...
---
Jak tu Mi onegdaj LindaMalinda i Elise dogadywały ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Prawda jest taka (domniemana), ze p..... od rzeczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a pracodawca to etniczny norweg?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Kamila Jackiewicz
(kamilka_j)
Wiking
Ja nikomu nie robię na złość. Udało mi się po prostu załatwić praktyki w przedszkolu, na których zależy mi bardziej z 2 powodów: nauki języka oraz możliwego przyszłego zatrudnienia, ponieważ jestem pedagożką z wykształcenia i tyle . A to, że oni próbują mnie "udupić" z każdej strony, wynika tylko z ich złośliwości, wydaje mi się . Ja chciałam wszystko polubownie załatwić, ale jak widać się nie da, szczególnie, kiedy w biurze siedzi nasz rodak ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Kamila Jackiewicz
(kamilka_j)
Wiking
Tak, norweżka I wydaje mi się, że ona najmniej miesza w tym wszystkim. Podejrzewam, że to jej "pomocnica" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok