tak znam-siebie. nie robie osobistych uwag i nie nie mam takiego zamiaru. post dotyczy kasy za,na czy jak je tam zwal urlop.to byl tylko moj wniosek z twojej wypowiedzi.urazony ? przepraszam
16 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Wynajmę pokój (chłopakowi) nie palącej osobie na Høybråten,blisko stacji kolejowej .Przystanek autobusowy 10 minut.Mieszkanie 55mkw.Pokój 10 m.kw.Częściowo umeblowany.Koszt 3233 koron+ internet około 289 koron i prąd..Kaucja 2000koron.Dostępny od 28 czerwca .Kontakt Tel.46352546