Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kupno samochodu! - Norwegia

Czytali temat:
Marek M Dariusz Jedrzejewski (350 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
witam..!
przepraszam jeśli sie powtarzam , ale pogubiłam sie juz z tym wszystkim i potrzebuje pomocy...

mianowiecie 3 dni temu kupiłam auto na norweskich blachach , zostałam do tego zmuszona gdyz z dnia na dzien zostałąm bez transportu do pracy....i tutaj zaczynaja się schody...długo pracowałąm bez umowy...teraz dostałam kontrakt i zaczełam załatwiać wszytkie formlanosci ..a jak to w norwegii w okresie wakacyjnym wszytko trwa... i wizyte na policjii mam dopiero w połowie lipca...wiec bede jeszcze sporo czasu bez dokumentow....a co za tym idzie nie mam mozliwosci pozałątwiania spraw zwiazanych z kupnem samochodu..a umowa spisana jest na mnie... .nie wiem co mam teraz zrobic....czy spisac kolejna umowe sprzedazy z chlopakiem ktory jest tutaj na prawach...kolejnym moim problemem jest to żę nie ma zielonego pojecia czy teraz moge sie tym samochodem poruszac...co z ubezpieczeniem samochodu....musze czekac az przysla mi wszytkie papiery do przerejestrowania i wtedy ubezpieczyc czy aby jezdziec teraz musza to zrobic jak najszybciej...pomożcie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
naprawde nie ma nikogo kto mogłyby mi cos podpowiedzieć...jak wyść z tego bałaganu?????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
kto ci sprzedal autro bez numeru pers
trza bylo sie spytac przed zakupem

trzabylo kupic na polskich blachach

nie mozesz jezdzic ani zarejestrowac na siebie
tu ubezpieczenie jest na kierowce nie na auto
bez wykupionego ubezpieczenia nie dostaniesz dowody rej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok