Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam chętnej osoby na wyjazd do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
darek .... Mariusz Kucharski Sebastian jaa Adam Mazur boj fra oszlo Jagodaanna2 Ilona123 Łukasz Słomka marek.marek.marek (7283 niezalogowanych)
1 Post
Vika V-a
(Vika1991)
Wiking
Witam,
jak w temacie, poszukuję osoby chętnej do wspólnego wyjazdu do Norwegii w celach zarobkowych. Byłby to mój pierwszy wyjazd za granicę. Jeżeli chodzi o języki, to angielski - komunikatywny, niemiecki - dobry, uczę się aktualnie także norweskiego docelowo wyjazd planuję za 2 miesiące, chętne osoby proszę o kontakt: wwa520@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Viki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
Witam,

planuję wyjazd do Stavanger lub Bergen na 15-16 marzec, jadę samochodem i też pierwszy raz
angielski znam komunikatywnie i też uczę się norweskiego, najlepiej byłoby jechać w trzy osoby, są wtedy niższe koszty podróży

pozdrawiam
Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
sylwester sylwester
(sylwester7773)
Wiking
tomek,a masz prace nagraną? czy bedziesz szukac w ciemno?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
a macie tam kogos znajomego? czy tak w ciemno jedzieta? jak w ciemno i spanie w samochodach w namiotach czy innych tego typu noclegowniach to weśta sie wyjebta wszyscy bo wstyd qrwa jak sie słyszy ze ktos spi w samochodzie na pl blachach a rano jedzie na statoila sie wysrać i napić wody qrwa jego mać... pierdolone poszukiwacze pracy

i nie pisz ze nic nie wiem o was bo huj mnie to obchodzi, taki przypadek znam bo pewien norek tak wychaczył polaństwo szukające pracy na statoilu jak wpadło na poranne co nie co do toalety, wziął ich do roboty za 60nok i sie cieszyli prawie tak jak on...

aż qrwa wstyd czasem co za tępy naród jadący w ciemno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
anders b. napisał:
a macie tam kogos znajomego? czy tak w ciemno jedzieta? jak w ciemno i spanie w samochodach w namiotach czy innych tego typu noclegowniach to weśta sie wyjebta wszyscy bo wstyd qrwa jak sie słyszy ze ktos spi w samochodzie na pl blachach a rano jedzie na statoila sie wysrać i napić wody qrwa jego mać... pierdolone poszukiwacze pracy

i nie pisz ze nic nie wiem o was bo huj mnie to obchodzi, taki przypadek znam bo pewien norek tak wychaczył polaństwo szukające pracy na statoilu jak wpadło na poranne co nie co do toalety, wziął ich do roboty za 60nok i sie cieszyli prawie tak jak on...

aż qrwa wstyd czasem co za tępy naród jadący w ciemno


dobre to Andy, dobre : )
Ja juz zmeczony jestem widokiem "szukaczy" którzy koczuja na statoil w Kjellstad/Lier !
Co rano ich obserwuje.....
Jednym nawet dałek kubek na kawe za free, bo dostałem dwa we firmie...
Nie masz kurwa pojecia jak sie cieszyli > ostatnio widziałem takie szczesliwe twarze w Egipcie, jak dostali 20 baksów...
A polubiłem ich, bo sa naprawde dzielni i wytrwali > spia we trzech w trzydrzwiowym Clio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
sylwester sylwester
(sylwester7773)
Wiking
anders ty to jestes kozak bo pewnie ktos zalatwil ci robote, nie kazdy ma tak dobrze!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
sylwester7773 napisał:
anders ty to jestes kozak bo pewnie ktos zalatwil ci robote, nie kazdy ma tak dobrze!!
nie, ja sobie sam szukalem na przyklad, tak jak i kazdy inny tutaj na forum... co to za podjescie: MASZ POMOC!!! to jest forum dyskusyjne a nie czerwony krzyz!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
sylwester7773 napisał:
anders ty to jestes kozak bo pewnie ktos zalatwil ci robote, nie kazdy ma tak dobrze!!

roboty się nie załatwia w dzisiejszych czasach .......to nie jest jak jasta co pojechał do stanów w dziurawych białych skarpetkach i jakiś białorusin zawiózł chłopinę do znajomej co załatwiła mu robotę . trzeba napisać CV , mięć fach w rękach i trochę farta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
i potem się słyszy Ty ziomek załatw pracę nie bądz hujem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
sylwester7773 napisał:
anders ty to jestes kozak bo pewnie ktos zalatwil ci robote, nie kazdy ma tak dobrze!!na jakiej planecie wy żyjecie? roboty nikt mi nie załatwił, przyjechałem tu pare lat temu własnym autem w wakacje do kolegi na miesiąc, umówłem sie z nim że pomieszkam u niego i POSZUKAM SOBIE roboty, jesli sie nie uda po miesiącu wróce do PL. pokazał mi co gdzie i jak. robote znalazłem, zapłacilem mu za mieszkanie pomimo tego ze nie chciał. od tamtej pory 3 razy zmieniałem robote WIEC NIKT MI ROBOTY NIE ZAŁATWIŁ
Zylem zawsze jak cywilizowany czlowiek a to co czasami widać lub słychać to jest jakas paranoja.
jeszcze jedna bardzo ważna sprawa: to co było tu pare lat temu nie można porównywać do tego co jest teraz, bo gdybym przyjechał tu "dzis" podejrzewam ze by mi sie nie udało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok