Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
mario mario Małgorzata Durczyk Adam Liam Will Wallace Jagodaanna2 Emi1989 (3819 niezalogowanych)
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
no to mysle,ze nie bedziesz mial w takim wypadku problemow
na wszelki wypadek jakby byly jakies"ale",mozesz skontaktowac sie z nokut.no
powodzenia,moze kiedys bede w Molde,to wydebie ten darmowy masaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Dzieki za info i zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Mam jeszcze pytania:

Czy moga mi odmowic otwarcia dzialnosci? Ile trwa to wszystko? I czy ciezko jest to zrobic samemu? Gdzi isc na poczatek? Czy ten buzdzet to mam sobie tak z kosmu wziac? bo nie wiem ile bede zaqrabiac, ile bede miec klientow. Czy jesli podam za wysoko to bede placic wieksze podatki? Czy jesli podam za nisko to np nie zgodza sie na otwarcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
Przygotowanie budzetu i biznesplanu ma jakas swoja logike,nie pisze sie tego ot tak sobie,zeby pisac....oczywiscie,ze moga odmowic i zrobia to,jezeli nie beda przekonani,ze sobie poradzisz na tyle,zeby utrzymac sie z tej dzialalnosci w Norwegii.Nikt nie wie ilu bedzie mial klientow przy zakladaniu dzialalnosci nastawionej na drobne uslugi,ale musisz byc zorientowany na rynku i cos sobie zalozyc,tak?
Rozpatrywanie dokumentow trwa ok miesiaca,mozesz zlozyc wszystko na policji.
Wszystko jest ciezko zrobic samemu,jezeli nie wie sie jak to zrobic.Wszystko jest latwe,jak wie sie co nalezy zrobic
Piszesz wyzej,ze juz pracowales w Norwegii.Jezeli masz pozwolenie na pobyt,mozesz poki co zalozyc dzialalnosc przez internet bez biznesplanu i budzetu.Pisalam juz o tym na forum i wyjasnialam przy okazji zdaje sie sprawe zakladanych zarobkow.
Uzyj wyszukiwarki,bo nie chce mi sie juz tego wklepywac poraz kolejny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Szukam, ale nie potrafie znalezc Mozesz dac mi linki? Bede baaaaardzo wdzieczny Niestety pozwolenia nie mam, gdyz mialem umowe tylko na 2 miesiace, a do 3 nie jest potrzebne, ani wydawane.

Czy sa jakies gotowe drugi, ktore wystarczy wypelnic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Nie ma na razie ,,truskawkowej,, to póki co wpisz w wyszukiwarkę u góry po prawej stronie,,biznesplan,,
Tam na 2 stronie są wypowiedzi ,,truskawkowej,, chyba z sierpnia tego roku, więc poczytaj.....
Resztę może dopowie Ci sama autorka , jak się pojawi
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
No wlanie niewiele tam jest Czy sa jakies gotowe druki ktore wystarczy wypelnic? Takie ktora zalatwia problem z zalozeniem calej dzialanosci, lacznie ze zezwoleniem na pobyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
druki dostaniesz na policji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
czyli wystarczy isc i poprosic o druki do otwarcia dzialanosci i na pobyt oraz je wypelnic, czadzik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
szkoda ze nie mozna usuwac postow, bo mi sie cos zdublowalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok