Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Problem z dołączeniem załącznika - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O mart enty boj fra oszlo anilah Bojarska-Jopek wiewiorek Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas (1737 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
Dzie dobry, czy ktos moze podpowiedziec w ktorym miejscu moge dolaczyc potwierdzenie o wizycie w szoitalu na stronie Helse Norge Pasientreiser. Jest molziwosc dolaczenia dokumentow za bramki i za parking . prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
anilah napisał:Dzie dobry, czy ktos moze podpowiedziec w ktorym miejscu moge dolaczyc potwierdzenie o wizycie w szoitalu na stronie Helse Norge Pasientreiser. Jest molziwosc dolaczenia dokumentow za bramki i za parking . prosze o pomoc
- Samej wizyty nie potwierdza się ponieważ ta informacja już tam jest, chociaż jest niewidoczna.
- Natomiast można sobie poprosić o zwrot kosztów dojazdu do szpitala, po zalogowaniu szukasz ikonki z Autobusem wchodzisz tam i wypełniasz i potwierdzasz dokładnie takie dane jakie się tam ukażą, dotyczy to samego dojazdu i powrotu.
- Jeżeli chcesz zwrotu za parking i bramki to musiał by to potwierdzić lekarz u którego byłaś z wizytą, ponieważ takie są wytyczne na tej helse stronie.
- Teraz to trochę po gorąco/zimnym grogu ponieważ musiała byś specjalnie tam jechać z wizytą dla samego potwierdzenia tego faktu.
- PAMIĘTAJ o jednym, jeżeli mogłaś dojechać do szpitala ogólnodostępną komunikacją, "nawet z setką przesiadek" to nie dostaniesz żadnego zwrotu za dojazd.
---
Ja akurat dojeżdżałem do Ahus-Nordbyhagen na zastrzyki, jednak do przystanku miałem 1,5 kilometra i kiedyś zamówiłem darmową karetkę, przyjechało TAXI i od tamtej pory honorowali dojazd własnym autem, jednak ja nie wypisuję parkingu i bramek za dużo ,zachodu w potwierdzeniach, parkuję na darmowych parkingach do 1-godziny lub pod blokami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok