Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam osób mieszkających w Tromso - Norwegia

4 Posty
Sebastian Ka
(SebastianKa)
Wiking
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia kosztów utrzymania w Tromso?
Z różnych źródeł wyczytałem, że samo wyżywienie + komunikacja miejska to ok. 7000-10000 NOK miesięcznie. Na ile realistyczne są te obliczenia? Mój poczatkowy zarobek będzie wynosił jakieś 23-25tys NOK, jednakże będe miał zapewniony kwaterunek i dojazdy do pracy, więc tak naprawdę zostaje mi skupić się jedynie na wydatkach na żywność i jakieś sporadyczne wypady na miasto. Z góry dzięki za odpowiedź!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SebastianKa napisał:
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia kosztów utrzymania w Tromso?
Z różnych źródeł wyczytałem, że samo wyżywienie + komunikacja miejska to ok. 7000-10000 NOK miesięcznie. Na ile realistyczne są te obliczenia? Mój poczatkowy zarobek będzie wynosił jakieś 23-25tys NOK, jednakże będe miał zapewniony kwaterunek i dojazdy do pracy, więc tak naprawdę zostaje mi skupić się jedynie na wydatkach na żywność i jakieś sporadyczne wypady na miasto. Z góry dzięki za odpowiedź!

To znowu jakaś prowokacja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..piniądz duży wychodzi
...Ps.temat chyba dyżurny,żeby innym podnieść ciśnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Ka
(SebastianKa)
Wiking
Nie ma to jak dostać gburowatą odpowiedź od starych wyjadaczy forum. Gratuluję podejścia do nowych użytkowników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
SebastianKa napisał:
Nie ma to jak dostać gburowatą odpowiedź od starych wyjadaczy forum. Gratuluję podejścia do nowych użytkowników.


...Gabriel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SebastianKa napisał:
Nie ma to jak dostać gburowatą odpowiedź od starych wyjadaczy forum. Gratuluję podejścia do nowych użytkowników.
SebastianKa czy jak ci tam. A co ty odpowiedziałeś?????????
Stary czy nowy "wyjadaczu forum"- moje ukochane powiedzonko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Ka
(SebastianKa)
Wiking
Dziękuje za wasz wkład i pomoc. Już wiem, że stan pomocy psychiatrycznej w Norwegii nie jest najlepszy. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki w powrocie do zdrowia.

PS.
"Polactwo" to bardziej do was pasuje, może to powiedzonko też lubisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Ka
(SebastianKa)
Wiking
Szukałem i na pierwszych dwóch stronach wyszukiwarki nic nie znalazłem. Skoro pytania o koszta utrzymania w Tromso są takie popularne to normalna osoba podesłałaby linka z odnosnikiem. Psychiczna zaś wolałaby poświecić swój czas i naskrobać jakiegoś shitposta, który nijak ma się do tematu.
Zawsze sądziłem, że polskie buractwo za granicą to stereotyp, ale mam wrażenie, że zrobiliście sobie tu jakieś kółko różańcowe z tym całym wyśmiewaniem i wzajemnym przyklaskiwaniem lajkując durnowate posty.

Temat można zamknąć. Zapytam na reddicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
Szukałem i na pierwszych dwóch stronach wyszukiwarki nic nie znalazłem. Skoro pytania o koszta utrzymania w Tromso są takie popularne to normalna osoba podesłałaby linka z odnosnikiem. Psychiczna zaś wolałaby poświecić swój czas i naskrobać jakiegoś shitposta, który nijak ma się do tematu.
Zawsze sądziłem, że polskie buractwo za granicą to stereotyp, ale mam wrażenie, że zrobiliście sobie tu jakieś kółko różańcowe z tym całym wyśmiewaniem i wzajemnym przyklaskiwaniem lajkując durnowate posty.
Temat można zamknąć. Zapytam na reddicie


...dałem ci przecież wyczerpujaca odpowiedż
...polskie buractwo nie rodzi sie zagranicą
..,,ono,, przyjedza z Polski,szczególnie do darmowych baraków,bez wcześniejszej weryfikacji warunków sanitarnych,byle za darmo..a potem będziesz kwilił,że na wyposażeniu lokalu są tylko ... krzesło,mata do spania i wiadro do sr...a...
...Ps. zabierz konserwy z Polski, bo do pierwszej wypłaty możesz czekać nawet 1,5 miesiąca
...zapraszamy!
...poczujesz sie jak ryba w fiordzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andzika
(Andzika)
Wiking
To forum to prawdziwa kopalnia quwnoburz. Gdzie mój popcorn?!?!

Żeby nie było spamu. Koszty życia są takie same jak i w reszcie Norwegii, czyli wysokie, ale jakby się nie opłacało, to ludzie by tu nie siedzieli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok