Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

witam - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G D S helen :) wieslaw oska Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch krakusik sebol KonkoN Galardro damian.os Krzysztof80 (1856 niezalogowanych)
4 Posty

(darko0009)
Wiking
Witam państwa ,przepraszam za to ogłoszenie ja tylko z zapytaniem, czy znalazłby się ktoś, kto by chciał pomóc, pewnej osobie kogo op chodzi dzis. los chorego kto sie tym przejmuje, ale ja wierze polska kraj katolicki do kościoła chodzimy, po co na pokaz nie bo wierzymy w boga dla tego postanowiłem pomóc panu adamowi ,52l, który znajduje sie w bardzo krytycznej sytuacji ,od 8 roku życia CHORUJĘ ma niedowład lewej nogi porusza się tylko i wyłącznie o kulach przeszedł rozległy zawał serca z zatrzymaniem krążenia ,obecnie jego sytuacja jest bardzo zła trudna ma tylko 320zł miesięcznie z OPS jego największe potrzeby to leki czasami nie stać go na kupno żywności jest ciepło a on jest zmuszony chodzić w zimowych butach grubym swetrze ,mieszka w budynku socjalnym nie ma nawet telewizora dla niego to marzenie mieć telewizor ,bardzo proszę kogoś może ma ktoś niepotrzebna letnia odzież może być zniszczona nieraz wyrzucamy dobra odzież ,a są ludzie, którzy by chętnie nosili ,nieraz my ludzie zdrowi nie zdajemy sobie sprawy ile taki inwalida musi przejść ,bywają dni ze pan Adam kładzie się spać głodny mieszka w budynku socjalnym wszystko na prąd z braku dochodów i nieopłaconych rachunków odcięli mu prąd ,ani gazu,nie ma ,w tym budynku także nie może nawet herbaty ugotowac, jeśli masz serce to pomórzmy mu wspólnie ,,przepraszam, jeśli kogoś uraziłem ,ale zal. mi tego człowieka czy musi tak cierpieć ,niech wam bóg błogosławi ,i uchroni nas od takiego losu jak pan Adam przechodzić musi Darek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
darko0009 napisał:
Witam państwa ,przepraszam za to ogłoszenie ja tylko z zapytaniem, czy znalazłby się ktoś, kto by chciał pomóc, pewnej osobie kogo op chodzi dzis. los chorego kto sie tym przejmuje, ale ja wierze polska kraj katolicki do kościoła chodzimy, po co na pokaz nie bo wierzymy w boga dla tego postanowiłem pomóc panu adamowi ,52l, który znajduje sie w bardzo krytycznej sytuacji ,od 8 roku życia CHORUJĘ ma niedowład lewej nogi porusza się tylko i wyłącznie o kulach przeszedł rozległy zawał serca z zatrzymaniem krążenia ,obecnie jego sytuacja jest bardzo zła trudna ma tylko 320zł miesięcznie z OPS jego największe potrzeby to leki czasami nie stać go na kupno żywności jest ciepło a on jest zmuszony chodzić w zimowych butach grubym swetrze ,mieszka w budynku socjalnym nie ma nawet telewizora dla niego to marzenie mieć telewizor ,bardzo proszę kogoś może ma ktoś niepotrzebna letnia odzież może być zniszczona nieraz wyrzucamy dobra odzież ,a są ludzie, którzy by chętnie nosili ,nieraz my ludzie zdrowi nie zdajemy sobie sprawy ile taki inwalida musi przejść ,bywają dni ze pan Adam kładzie się spać głodny mieszka w budynku socjalnym wszystko na prąd z braku dochodów i nieopłaconych rachunków odcięli mu prąd ,ani gazu,nie ma ,w tym budynku także nie może nawet herbaty ugotowac, jeśli masz serce to pomórzmy mu wspólnie ,,przepraszam, jeśli kogoś uraziłem ,ale zal. mi tego człowieka czy musi tak cierpieć ,niech wam bóg błogosławi ,i uchroni nas od takiego losu jak pan Adam przechodzić musi Darek. Co to za bełkot?
Szaleju się najadłeś czy jak?
Takim powyższym bełkotem, jedynie co możesz osiągnąć to "współczucie nad twoim słowotokiem i nic nadto".
Sobotnia żenada dla zmanierowanego utlanda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(darko0009)
Wiking
Brak słów ,jesteś nikim ,to fakty ,ciebie nie należy nazywać człowiekiem, bo człowiek ma uczucie jesteś rasa, ale nie człowiek ,a bełkot ,to ty pisze ,obyś nigdy sam nie zaznał tego, co ten człowiek przechodzi., brak słów taki oszołom jak ty zawsze sie znajdzie ,udaje ze jest kimś ,a jest zero.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(darko0009)
Wiking
Trzy większość ludzi nie ma serca ,bo te komentarze, którzy Pisza to żenada ,,nim napiszesz to zastanów się kim ty jesteś,,jakom wartość masz ,po twoim wpisie wiem jesteś nikim ,ale ja wierze ze są tu ludzie, którzy mają serce ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
darko0009 napisał:
Brak słów ,jesteś nikim ,to fakty ,ciebie nie należy nazywać człowiekiem, bo człowiek ma uczucie jesteś rasa, ale nie człowiek ,a bełkot ,to ty pisze ,obyś nigdy sam nie zaznał tego, co ten człowiek przechodzi., brak słów taki oszołom jak ty zawsze sie znajdzie ,udaje ze jest kimś ,a jest zero.

...smutne to jest......
...najpierw napisałeś rzewny tekst ..jak bardzo współczujesz osobie potrzebującej...i prosisz o składki na forum..a potem sam obrażasz ludzi ...a nawet nimi gardzisz...
...przeczytaj to co napisałeś na początku...czytając można odnieść wrażenie jakieś akcji zbiórki nie do końca prawdziwej...jeżeli chodzi tylko o odzież dla tego człowieka to dlaczego nie oddasz swojej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(darko0009)
Wiking
Brawo następny nawiedzony ,,,szok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
darko0009 napisał:
Brawo następny nawiedzony ,,,szok

...podajesz się za katolika
..i ubliżasz ludziom
...piszesz o jakims Adamie nawet nie zamieszczając zdjęcia czy podając wiarygodnych informacji
...powiedz jak ty pomogłeś temu człowiekowi,bo pracując w Norwegii możesz chyba przeznaczyć po chrześcijańsku kilka ,,dniówek,, na tę pomoc???
...z bogiem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
darko0009 napisał:
Brawo następny nawiedzony ,,,szokZdejmij te ciemne okulary i zacznij patrzeć normalnie na ten brzydki świat. Nikomu nie ubliżyłem w moim poście, a jedynie uwypukliłem błędy jakie zawiera twój tekst i nic nadto. Nazywając kogoś katolikiem, nie znając jego wyznania, ubliżasz sam sobie, ponieważ już na wstępie, starasz się segregować społeczeństwo. Sam krzyż nie stanowi iż ktoś jest katolikiem, a twoje wypowiedzi na tym forum, pokazują jedynie twoją żądzę patrzenia z góry na innych. Ja nie jestem ciemnym i zniewolonym parafianinem. Nie całuję żadnej ręki w geście pokory, jestem sobą, a moja osobista wiara,nie jest wystawiana publiczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(genek2331)
Wiking
Albo świat oszalał ,albo my ludzie jesteśmy jak hieny ,niektóre tu teksty mię przerażają ,ktoś ,chce pomóc kalece ,wiadomo jak jest w Polsce z opieką ,dużo się tylko mówi ,gościł masz klasę mało kto by to zrobił trzeba podziwiać ,bez interesownie walczysz dla tego kaleki o lepszy byt ,a co inni robią kłody rzucają pod nogi ,ja sie pytam do takich co tylko krytykować potrafią kim jesteś, jakie masz prawo ,deptać kalekę kto potrzebuje pomocy ,nie pamięta krowa jak cielę było taki jesteś ,bogać ,wyjechał z polski trochę siedzi w Niemczech i udaje pana ,dla mię to żenada ,darko ,,jesteś wielki ,,ujęło cię to że jest ktoś w Polsce co nie ma nic ,mało jesteś wzorem do naśladowania ja chętnie temu kalece przęśle odzież ,może jeszcze ktoś ,się dołączy ,na priv napisze ci ,i podasz mi adres ,dziękuje tobie za taka akcie dla tego kaleki genek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
genek2331 napisał:
Albo świat oszalał ,albo my ludzie jesteśmy jak hieny ,niektóre tu teksty mię przerażają ,ktoś ,chce pomóc kalece ,wiadomo jak jest w Polsce z opieką ,dużo się tylko mówi ,gościł masz klasę mało kto by to zrobił trzeba podziwiać ,bez interesownie walczysz dla tego kaleki o lepszy byt ,a co inni robią kłody rzucają pod nogi ,ja sie pytam do takich co tylko krytykować potrafią kim jesteś, jakie masz prawo ,deptać kalekę kto potrzebuje pomocy ,nie pamięta krowa jak cielę było taki jesteś ,bogać ,wyjechał z polski trochę siedzi w Niemczech i udaje pana ,dla mię to żenada ,darko ,,jesteś wielki ,,ujęło cię to że jest ktoś w Polsce co nie ma nic ,mało jesteś wzorem do naśladowania ja chętnie temu kalece przęśle odzież ,może jeszcze ktoś ,się dołączy ,na priv napisze ci ,i podasz mi adres ,dziękuje tobie za taka akcie dla tego kaleki genek


...!!!!!!!!!!!!
...taka sama pisownia...
...nie oszukujcie ludzi !
...darko i genek to ta sama osoba !!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok