Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

jednoosobowa_działalność - Norwegia

Czytali temat:
pawel kamilowski Jarek Grudzień andrzej Czapiewski Zbigniew Karpinski mart enty Pytor07 wojtek1234567 Wladman Jarek 43 Przemek Jastrzebski Ela2023 Kot LorakOkczelok Kółeczko (2815 niezalogowanych)
15 Postów
Pytor07
(Pytor07)
Wiking
Witam, czy może mi ktoś przybliżyć jakie są kroki i wymagania przy założeniu jednoosobowej działaności gospodarczej i co się z tym wiąże; jakie są wymagania co miesiąc jeśli np. nie będzie żadnego ruchu, tzn jakie są koszty stałe itp.
Dzięki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Pytor07 napisał:
Witam, czy może mi ktoś przybliżyć jakie są kroki i wymagania przy założeniu jednoosobowej działaności gospodarczej i co się z tym wiąże; jakie są wymagania co miesiąc jeśli np. nie będzie żadnego ruchu, tzn jakie są koszty stałe itp.
Dzięki za pomoc

I ty tak na pofasznie zadałeś takie pytanko???...
Niefieszem, że ...xxxxxxx...
A mosze ty jezdeś ze tej partii ode kartofluf...
Nico, idem spać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Pytor07 napisał:
Witam, czy może mi ktoś przybliżyć jakie są kroki i wymagania przy założeniu jednoosobowej działaności gospodarczej i co się z tym wiąże; jakie są wymagania co miesiąc jeśli np. nie będzie żadnego ruchu, tzn jakie są koszty stałe itp.
Dzięki za pomoc

I ty tak na pofasznie zadałeś takie pytanko???...
Niefieszem, że ...xxxxxxx...
A mosze ty jezdeś ze tej partii ode kartofluf...
Nico, idem spać.


Gabrys po co komentujesz jak nie wiesz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał: Gabrys po co komentujesz jak nie wiesz ?
A ty hejterku czemu się wcinasz we mojom stronem.

Wiesz to odpowiedz, POMIJAJĄC swoje śmieciarskie zapędy.

Przy okazji ... za chwil parę, rozpoczyna się sezon taki sraki lubo owaki.

- DLATEGO właśnie Rozpoczynam POSZUKIWANIE PRACY w dowolnym zawodzie i na dowolny czas.
Najchętniej legalnej, coby znowu mieć za rok, zwrot zapłaconego podatku oraz o parę koron wyższej emerytury. ...

Masz coś takiego do zaoferowania ???.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał: Gabrys po co komentujesz jak nie wiesz ?
A ty hejterku czemu się wcinasz we mojom stronem.
Wiesz to odpowiedz, POMIJAJĄC swoje śmieciarskie zapędy.
Przy okazji ... za chwil parę, rozpoczyna się sezon taki sraki lubo owaki.
- DLATEGO właśnie Rozpoczynam POSZUKIWANIE PRACY w dowolnym zawodzie i na dowolny czas.
Najchętniej legalnej, coby znowu mieć za rok, zwrot zapłaconego podatku oraz o parę koron wyższej emerytury. ...
Masz coś takiego do zaoferowania ???.


Ja nie wiem i nie komentuje ale Ty znow masz jakies urojenia i tutaj bruzdzisz na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
dokładnie jest tak jak piszesz Riggi, w następnym poście o rozliczeniu rocznym 2022, Pan G pisze, że wszystkie dane w rozliczeniu rocznym można poprawiać, uzupełniać itp. do 31.03.2023. ???!!!! Ja nie wiem skąd ten facet takie bzdury bierze, przecież to dziecko w I klasie szkoły podstawowej tutaj wie, że to nieprawda. Jak w ogóle można takie brednie wypisywać
UWAGA ! to jest kompletna herezja Pana G "Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane."
Do 31.03.23 to Urząd Skarbowy w Norwegii wyśle wszystkim PIT-36 i P-37 (mówiąc po polsku) a na sprawdzenie i poprawki to mamy kolejny miesiąc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:
dokładnie jest tak jak piszesz Riggi, w następnym poście o rozliczeniu rocznym 2022, Pan G pisze, że wszystkie dane w rozliczeniu rocznym można poprawiać, uzupełniać itp. do 31.03.2023. ???!!!! Ja nie wiem skąd ten facet takie bzdury bierze, przecież to dziecko w I klasie szkoły podstawowej tutaj wie, że to nieprawda. Jak w ogóle można takie brednie wypisywać
UWAGA ! to jest kompletna herezja Pana G \"Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane.\"
Do 31.03.23 to Urząd Skarbowy w Norwegii wyśle wszystkim PIT-36 i P-37 (mówiąc po polsku) a na sprawdzenie i poprawki to mamy kolejny miesiąc.
PRZYMULICO jedna, w co najmniej TRZECH osobach na tym forumie chcesz atakować, to atakuj rozważnie i mądrze, czytając najpierw ze zrozumieniem te teksty które chcesz atakować.
Ponieważ ja w swoich wpisach cytowałem jedynie to co jest napisane na stronie Skatt. w mojej zakładce po zalogowaniu na stronę.
I tyle z mojej strony w tfojom we tymsze poruszonym tymmacie.

JESTEŚ ZWYKŁYM forumowym ŚMIECIARZEM, KTÓRY pisze o wszystkim tylko nie tam gdzie trzeba = konkretny zapodany temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:

Ja nie wiem i nie komentuje ale Ty znow masz jakies urojenia i tutaj bruzdzisz na forum

NOooo weź i przestań, sam sobie zaprzeczasz, swoimi wpisami.
Czyżby maszże początki demencji?
Najpierw narzekasz, że nic się nie dzieje i forum umiera.
A później atakujesz osoby, które chcą tą martwotę ździebełko rozruszać.
No weź i siem nie ośmieszaj.

I co z tą pracą dla Mojej Osoby? Masz, wiesz, czy jednak logicznie dajesz sobie siana we tem tymmacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
bg38 napisał:
dokładnie jest tak jak piszesz Riggi, w następnym poście o rozliczeniu rocznym 2022, Pan G pisze, że wszystkie dane w rozliczeniu rocznym można poprawiać, uzupełniać itp. do 31.03.2023. ???!!!! Ja nie wiem skąd ten facet takie bzdury bierze, przecież to dziecko w I klasie szkoły podstawowej tutaj wie, że to nieprawda. Jak w ogóle można takie brednie wypisywać
UWAGA ! to jest kompletna herezja Pana G \\\"Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane.\\\"
Do 31.03.23 to Urząd Skarbowy w Norwegii wyśle wszystkim PIT-36 i P-37 (mówiąc po polsku) a na sprawdzenie i poprawki to mamy kolejny miesiąc.
PRZYMULICO jedna, w co najmniej TRZECH osobach na tym forumie chcesz atakować, to atakuj rozważnie i mądrze, czytając najpierw ze zrozumieniem te teksty które chcesz atakować.
Ponieważ ja w swoich wpisach cytowałem jedynie to co jest napisane na stronie Skatt. w mojej zakładce po zalogowaniu na stronę.
I tyle z mojej strony w tfojom we tymsze poruszonym tymmacie.
JESTEŚ ZWYKŁYM forumowym ŚMIECIARZEM, KTÓRY pisze o wszystkim tylko nie tam gdzie trzeba = konkretny zapodany temat.


Tylko ty jak zawsze wszystkich obrazasz i gowno wiesz…po co robisz z siebie pajaca ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał: Tylko ty jak zawsze wszystkich obrazasz i gowno wiesz…po co robisz z siebie pajaca ?
Ja wiem tyla co zjem.
Dla rozruszania foruma założyłem aktualny temat o tegorocznych podatkach z życia wziętych, na przykładzie mojej Osoby, a nie na teorii śmałkowskiej, która cytuje teksty norweskie i czepia się niuansów nazewnictwa nie starając się tekstów tłumaczyć ani też poprawnie interpretować na polskie.
Posiadam zainstalowany dobry i sprawdzony, tłumacz polsko-norwesko-polski i JEDYNIE WKLEJAM to co jest napisane na stronie SKATT i nic nadto-śmatto.
A taka Śmieciara, nie dość iż podważa urzędowe informacje, to jeszcze na dodatek wmawia mi cuda niewidy.
I to tyle co do wyjaśnienia tej niezbyt przyjemnej dywagacji między oponentami.

Niemniej co tam słychać u ciebie z moim pytaniem podanym w twoim kierunku co do pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok