Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
pawel kamilowski Jarek Grudzień andrzej Czapiewski Zbigniew Karpinski mart enty Pytor07 wojtek1234567 Wladman Jarek 43 Przemek Jastrzebski Ela2023 Kot LorakOkczelok Kółeczko (2818 niezalogowanych)
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Generalnie co do pracy to juz nie ma wakatow na Pana Prezesa a Ty pewno innej pracy sie nie imasz

Zostalo tylko stanowisko na PAJACA forum MN ale to chyba juz piastujesz je…ikke sant
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Generalnie co do pracy to juz nie ma wakatow na Pana Prezesa a Ty pewno innej pracy sie nie imasz
Zostalo tylko stanowisko na PAJACA forum MN ale to chyba juz piastujesz je…ikke sant

Oj joj, jesteś w wielkim błędzie i sugerujesz się tylko i wyłącznie NIESPRAWDZONYMI DOMYSŁAMI na temat mojej Osoby w życiu prywatnym, a nie forumowym.
Ja w Tamtym roku, wypracowałem prawie 60-tys. nok legalnie i to w jednym bemanningu na etacie robotnika/pomocnika od wszystkiego, w okresie urlopowym na zastępstwach, w Wennesla.
Pracowałem na niepełnych etatach/projektach terminowych! jako:
- Pomocnik pomocnika na budowie.
- Stolarz budowlany, przy montażu elewacji zewnętrznej.
- Sprzątacz pomieszczeń produkcyjnych na Lifcie.
- Pracownik na taśmie wyładunkowej paczek z kontenerów w firmie DB Schenker.
A w wolnym czasie, wykonałem parę prywatnych kursów na trasach długodystansowych przewożąc czyjeś prywatne rzeczy za umówioną kwotę.
Tym samym, jestem prawie omnibusem w zlecanych projektach, o ile oczywiście jestem w stanie takie czynności sam lub z odpowiednim zespołem wykonać.
ECH idę spać, jutro z rana muruję i być może, będę kład parę płytek na ścianie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Pytor07
(Pytor07)
Wiking
tom się nadowiadywał , jak zawsze na M.N
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Pytor07 napisał:
tom się nadowiadywał , jak zawsze na M.N
A co byś chciał wiedzieć więcej, niż to co jest na oficjalnych stronach, podczas zakładania firmy w dzisiejszych czasach.
Przecież to wszystko jest na stronie >nav.no< : > altinn.no< czy innych temu podobnych.
Jednak poczekaj na śmałkowską ona zaraz zaproponuje tobie pomoc cytując norweskie strony w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok