Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legalnej i nielegalnej pracy w Nor. - Norwegia

16 Postów
oslok
(oslok)
Wiking
Pytanie podstawowe:
- Dlaczego, tematy zamieszczane przez administrację tego forum, mają nieograniczoną możliwość wpisywania w tytule nazwy tematu, a pozostali użytkownicy takiej możliwości nie mają?
- Dlaczego administracja tego forum zapodaje mało poważne tematy o wszystkim i niczym, a nie zajmuje się tępieniem NIELEGALNOŚCI OGŁOSZEŃ o pracę na tym forum, a co za tym idzie.
RZETELNEJ INFORMACJI O LEGALNYCH STAWKACH W POSZCZEGÓLNYCH SEKTORACH BRANŻOWYCH!!!.
Jako przykład:
Jak można puścić ogłoszenie płatne, nawet i za 1000zł. POLSKICH, dla naboru pracowników budowlanych, gdzie oficjalnie proponuje się 120 koron norweskich,/ Numer ogłoszenia: 68134/ za godzinę pracy na czarno, bez umowy o pracę, dla tzw. złotej rączki!? Gdzie norweski handeman ma na wyjściu 210-nok brutto.
Gdzie minimalna płaca brutto, za pracę w tej branży, dla dorosłego pracownika /pow. 18-lat wynosi 168,80 nok/t/B.

Czyżby ten portal i to forum, preferowali legalnie, nielegalne postępowanie, niektórych pseudo "przedsiębiorców" nie tylko polskiego pochodzenia.

Informuję z wyprzedzeniem i uprzejmie , że powyższy temat i ten post, został odpowiednio zabezpieczony, oraz zapisany na internetowym nośniku i w razie braku konstruktywnej odpowiedzi lub jego usunięcia, skany zostaną przekazane do odpowiednich Norweskich i Polskich Władz, odpowiednich za ściganie przestępstw związanych z szerzeniem fałszywych informacji na tle legalnej pracy oraz legalnego wynagrodzenia za pracę na terenie Norwegi zwłaszcza w upowszechnionych branżach, jakimi jest nie tylko budownictwo oraz sprzątanie.
A takich, pseudo legalnych odpłatnych ogłoszeń, na tym forum, jest dosyć sporo, które wypaczają wizerunek ogólnie obowiązujących stawek brutto, za konkretną prace w Norwegi.
Zgłoś wpis
3 Posty
Wiking
W celu uzyskania informacji na te lub inne pytania prosimy o kontakt bezpośrednio za pomocą naszej zakładki:

www.mojanorwegia.pl/kontakt.html

Przypominamy o zachowaniu drogi służbowej. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko wnoszącego lub nazwę instytucji, adres wnoszącego oraz zwięzły opis treści sprawy.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok