Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomoc - Norwegia

4 Posty
JadwigaPOp
(JadwigaPOp)
Wiking
Witam wszystkich mam prośbę mianowicie córka wyjechała do Norwegii na wycieczkę rowerowa wczoraj wieczorem dopłynęła do Bergen,Wchodząc do hotelu użyła telefonu ,a gdy weszła do pokoju telefonu nie miała. Moja prośba czy osoby zamieszkujące Bergen mogły by jej pomóc jest sama bez telefonu i tak samo nie zna języka ,telefon służył jak translator.Ona mieszka w hotelu Kong Oscars gate 48, Bergenhus, 5017 Bergen,
Proszę pomóżcie w telefonie sa wszystkie dane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
JadwigaPOp napisał:
Witam wszystkich mam prośbę mianowicie córka wyjechała do Norwegii na wycieczkę rowerowa wczoraj wieczorem dopłynęła do Bergen,Wchodząc do hotelu użyła telefonu ,a gdy weszła do pokoju telefonu nie miała. Moja prośba czy osoby zamieszkujące Bergen mogły by jej pomóc jest sama bez telefonu i tak samo nie zna języka ,telefon służył jak translator.Ona mieszka w hotelu Kong Oscars gate 48, Bergenhus, 5017 Bergen,
Proszę pomóżcie w telefonie sa wszystkie dane

Nie za bardzo rozumiem w czym jej jest potrzebna pomoc? Telefonu nikt tu jej nie kupi, bo bez norweskiego pesel i tak nie dostanie abonamentu, nawet na karte oplacona z gory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
JadwigaPOp
(JadwigaPOp)
Wiking
dziękuje za wiadomość
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
JadwigaPOp
(JadwigaPOp)
Wiking
Wiec każdy sie zapytuje jak może pomóc i cisz ano bo jak można pomóc to ja wam powiem trochę trzeba mieć człowieczeństwa a nam tego brakuje .
Można jeżeli ktos mieszka w Bergen podjechać pod hotel może trzeba na policje a może zapytać kogoś kto jest opiekunem hotelu sa kamery ale nikt z was .No tak przecież ktoś musiał by za pomoc stracić swojego cennego czasu albo i też gotówki.A czy ktoś zastanowił sie ze jemu na wyjeździe może sie to samo przytrafić i zostaniecie sami sobie bo kazdy ruszy ramionami co ja moge pomócv pozdrawiam was wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
JadwigaPOp napisał:
Wiec każdy sie zapytuje jak może pomóc i cisz ano bo jak można pomóc to ja wam powiem trochę trzeba mieć człowieczeństwa a nam tego brakuje .
Można jeżeli ktos mieszka w Bergen podjechać pod hotel może trzeba na policje a może zapytać kogoś kto jest opiekunem hotelu sa kamery ale nikt z was .No tak przecież ktoś musiał by za pomoc stracić swojego cennego czasu albo i też gotówki.A czy ktoś zastanowił sie ze jemu na wyjeździe może sie to samo przytrafić i zostaniecie sami sobie bo kazdy ruszy ramionami co ja moge pomócv pozdrawiam was wszystkich

Z Oslo do Bergen troche daleko.

Policja nic nie da - moze tylko zanotuja i na tym sie skonczy.

Angielski corka zna? Zapytac sie sama w hotelu nie moze?
Chyba sama sie na wycieczke po Norwegii nie wybrala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
JadwigaPOp
(JadwigaPOp)
Wiking
Pisałam rano o pomoc prosiłam rodaków no nic jest takie przysłowie chcesz poznać rodaka jedz zagranice wiec dziękuje za zainteresowanie.Pomogli obcokrajowcy z Hiszpanii z Japonii swoje telefony dali i jeszcze jedna osoba dało sie telefon kupić i kartę wiec po co ta wypowiedz.
Kończąc ta wypowiedz zostawiam was zadumie jakiekolwiek będziecie nie możecie na nikogo liczyć

Postępujcie z ludźmi tak, jak byście chcieli, żeby oni z wami postępowali” ... „
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok