Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
zeta6
(zeta6)
Wiking
Z grzeczności ci powiem boj fra cos tam, że nie powinieneś sądzić ludzi swoją miarą. Tym głupim komentarzem czy co kolwiek to bylo właśnie powiedziałeś wszystko o sobie. A na priv chciałem też z grzeczności a może zeby sie uchronić przed takimi ludźmi jak ty. Musisz być bardzo dumny z siebie. I z pewnością dajesz dobry jak nie najlepszy obraz Polaka. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zeta6 te twoje opowiesci to grubymi nicmi szyte. Nie odpisales w jakiej branzy i w jakim miescie masz nakrecona te robote. Nie nazywaj ludzi glupimi, bo to rzeczywiscie wyglada jakbys sie chcial przez kogos wkrecic do roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
zeta6
(zeta6)
Wiking
Przede wszystkim nikogo nie nazwalem glupim. Uznaje zasade ze mozna podyskutowac nawet podocinac ale nie obrazac. wiec jesli ktos zrozumial zle to co napisalem to przykro mi ale nie chcialem nikogo obrazic. zobacz zadalem najprostrze pytanie bo mam obawy i ciekawi pare spraw zwiazanych z Norwegia a juz mnie podejzewacie o zawisc ze chce sie wkrecic do roboty. Nigdy bym sie nie porwal na cos co nie sprawdzilem badz na co nie mam pewnosci, wiec nie i jeszcze raz nie jestem typem za ktorego juz mnie macie. Moze w koncu ktos odpowie na pytanie ktore chyba jest proste. nie potrzebuje zbednych komentarzy. Ludzie opanujcie sie bo to smieszne jest. Czy my jestesmy w piaskownicy? pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Odpowiem ci tak. Przyjedz. Mozesz teraz spac w namiocie, bo jest cieplo.

Pora skonczyc karmic trola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
antekantoni
(antekantoni)
Wiking
stary... 120%IRLADIA nie powielaj błędu wielu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
zeta6
(zeta6)
Wiking
Dzięki stary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok