Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy forum MN to blog Gabriela - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski (2316 niezalogowanych)
35 Postów

(arturnor102)
Nowicjusz
1.Czy forum to blog?
2.Czy na forum MN można ubliżać wszystkim jak się jest Gabrielem?
3.Czy można pomagać innym forumowiczom jak nie zna się?
a/języka kraju, w którym się obecnie mieszka
b/przepisów prawa pracy, karnego, celnego, finansowego itd.
C/zasad współżycia u siebie w kraju nie mówiąc już o Norwegii
D/zasad chrześcijaństwa
e/zasad kultury i dobrego wychowania

i można by tak długo wymieniać, ale, po co? Wszyscy znamy odpowiedz.
Może znajdzie się jakiś odważny i napisze, co o tym sądzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
Myślę, że Gabriel to tylko przynosi wstyd Polonii norweskiej. Ot zwykły prostak!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
zbyszekc napisał:
Myślę, że Gabriel to tylko przynosi wstyd Polonii norweskiej. Ot zwykły prostak!
Skoro Jesteś Taki Wielki myśliciel ...
To Może znajdziesz radę ...by Ten Gabriel nie był taki obciachowy ...
I przynosił tej Miłej skądinąd Polonii , same wymierne korzyści i Mir , zamiast rzeczonego wstydu...

Łatwo jest w Kogoś RZUCIĆ KAMIENIEM... JAK SIĘ JEST NA DANYM FORUM ...NIKIM ...tak jak na przykład TY , w tym konkretnym przypadku ...i momencie...
Trudniej jest napisać coś sensownego ... i polotnego ...

Spróbuj ...a może jednak skorzystam z Twojej porady i nie będę takim wstydem Dla Ciebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Każdy człowiek w życiu postępuje według swojego rozumu, sumienia . Uważam,że należy tak żyć, aby drugiemu człowiekowi nie wyrządzić krzywdy. Dobry człowiek to ten który zawsze patrzy na drugiego człowieka, poświęca się dla innych, cieszy się patrząc na szczęście innych, stara się aby innym było dobrze, czasem mimo wielkich poświęceń. Piękne i mądre są Twoje posty Gabrielu,zawsze wszystkie czytam i nie uważam tak ,jak inni żli i zazdrośni ludzie!!!PISZ,PISZ,PISZ,JAK NAJWIECEJ!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
I.Z.A. napisał:
Uważam,że należy tak żyć, aby drugiemu człowiekowi nie wyrządzić krzywdy. Dobry człowiek to ten który zawsze patrzy na drugiego człowieka, poświęca się dla innych, cieszy się patrząc na szczęście innych, stara się aby innym było dobrze, czasem mimo wielkich poświęceń.

nie da się żyć w ten sposób jaki zaprezentowałaś, to ułda. Zawsze czyjeś szczęście jest kosztem czyjegoś nieszczęścia.

Dla zobrazowania tego co napisałem: gość na żonę i dwoje dzieci, są szczęśliwi, razu pewnego wziął gazetę do ręki i przeczytał jak w tej afrce mają straszną biede, pakuje się i jedzie im pomagać. Murzyni się ucieszą z tej pomocy i są szczęśliwi że ktoś im pomaga, natomiast jego rodzina i dzieci cierpią w tym czasie aby w afryce się polepszyło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
lena kkkkkkkk
(lena64)
Nowicjusz
No tak IZA...i znowu my obie..jako obrończynie!!! To woła o pomstę do nieba!!! Najpierw proszą o pomoc...a potem TAK dziękują!Nawet jeśli Gabriel czasem sobie pozwala..nigdy nie robi tego w stosunku do ludzi,którzy pytają sensownie i mądrze...sama tego doświadczyłam. Ale najlepiej jest oczywiście wydać o kimś opinię będąc INCOGNITO,bo nikt nie widzi wtedy jakiejś nie wyparzonej gęby!!!Ludzie!!!O co WAM chodzi w WIELKI TYDZIEN? Czasem czytając pewne wypowiedzi..zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(arturnor102)
Nowicjusz
Witam!!!
Gabriel napisał:
"To Może znajdziesz radę ...by Ten Gabriel nie był taki obciachowy ...
I przynosił tej Miłej skądinąd Polonii , same wymierne korzyści i Mir , zamiast rzeczonego wstydu...

Łatwo jest w Kogoś RZUCIĆ KAMIENIEM... JAK SIĘ JEST NA DANYM FORUM ...NIKIM ...tak jak na przykład TY , w tym konkretnym przypadku ...i momencie...
Trudniej jest napisać coś sensownego ... i polotnego ..."
Niestety jedyna rada na takiego obciachowego ludzia, to eliminacja ze społeczeństwa izolacja i leczenie oraz nadzieja, że leczenie przyniesie skutki. Gość, który pisał ten post jest takim samym nikim jak ty, ma Nick i możliwość pisania, lecz ten gość nie pisze kolorową czcionką, nie pisze na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia, nie ubliża innym użytkownikom forum i choćby przez to jest lepszy jak ty. Czy tak ciężko to zrozumieć??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(arturnor102)
Nowicjusz
Witaj Lena 64!!!
Napisałaś:
No tak IZA...i znowu my obie..jako obrończynie!!! To woła o pomstę do nieba!!! Najpierw proszą o pomoc...a potem TAK dziękują!Nawet jeśli Gabriel czasem sobie pozwala..nigdy nie robi tego w stosunku do ludzi,którzy pytają sensownie i mądrze...sama tego doświadczyłam. Ale najlepiej jest oczywiście wydać o kimś opinię będąc INCOGNITO,bo nikt nie widzi wtedy jakiejś nie wyparzonej gęby!!!Ludzie!!!O co WAM chodzi w WIELKI TYDZIEN? Czasem czytając pewne wypowiedzi..zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu?

Czy zastanowiłaś się kiedyś nad znaczeniem słowa „sensownie i mądrze” czy zastanowiłaś się kiedyś na tym, że ludzie zwracający się o pomoc na forum MN mogą nie mieć wystarczającego wykształcenia, aby sformułować odpowiedni pytanie??? Czy tych ludzi należy traktować inaczej, wyśmiewać i lżyć z nich, czy takim ludziom nie należy się szacunek, czy oni nie są użytkownikami forum, czy to upoważnia takiego przygłupa jak Gabriel żeby im ubliżać i wyśmiewać się z nich? A co on prezentuje swoją osobą, większość jego odpowiedzi wprowadza ludzi w błąd. Poczytaj archiwalne wypowiedzi Gabriela na forum to zrozumiesz, że ten człowiek nie ma szacunku dla nikogo włączając w to kobiety.
Jeśli chodzi o INCOGNITO jak to napisałaś to moje dane są do wglądu, jak każdego użytkownika i są prawdziwe, jeśli chodzi o niewyparzoną gębę to mam nadzieje że nie spotka Cię to, co wiele użytkowniczek tego forum ze strony Gabriela, bo wtedy poznasz, co to znaczy niewyparzona gęba. Czasem czytaj wszystkie wypowiedzi i te Gabriela też i wtedy zastanów się skąd u ludzi tyle jadu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
napisze krutko ten gabriel czy jak tam sie wabi to samo dno obrazam ta osobe bo ta osoba obraza innych takich ludzi powinni z tego forum wywalac bo tylko psuja nerwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Jestem prostym człowiekiem, napierdalam młotkiem i takie tam, czytając forum zauważyłem że większość wpisów powinna być podpisana "norweski polak" już pomijam fakt że mogło by być "polski norweg" ale takie życie .I po co mi to znowu się wkurwię więc nie będę czytać "polskich norwegów" czy też "norwegów polskich".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok