Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2505 niezalogowanych)
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
super piesio ja bardzo kocham te zwierzaki. uwazam ze zwierzeta i dzieci kochaja bezwarunkowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
piotr g
(froyland)
Nowicjusz
ladny,ale ma plaskostopie pozdrawiam

www.pajacyk.pl



www.pustamiska.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
Sethur napisał:
małgośka napisał:




.. i to jest wlasnie trafny komentarz.. PZDR..


...i spotkala pusta miska,swojego pajacyka...i zyli dlugo...klikajac

p/s:
a tobie limetka,gratuluje porownania dzieci do psow!
szczegolnie w kontekscie,ze jestes teraz w ciazy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
panladnyzrodzina napisał:
...i spotkala pusta miska,swojego pajacyka...i zyli dlugo...klikajac

panladny.. Tobie chyba rodzina zaszkodzila.. bredzisz ostatnimi czasy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...ja bredze?

a co mam powiedziec o zwolennikach i obroncach zwierzat,ktorzy gnoja mnie za to,ze chce skrocic cierpienia ich ulubiencow...???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
panladnyzrodzina napisał:

a co mam powiedziec o zwolennikach i obroncach zwierzat,ktorzy gnoja mnie za to,ze chce skrocic cierpienia ich ulubiencow...???

O zwolennikach psów, to lepiej nic nie mówić, bo jest ich w Polsce więcej jak alkoholików. Związek Kynologiczny w Polsce podawał kiedyś, że kraj zakupia codziennie około OŚMIU milionów psów. Pan Jerzy Urban mnożył kiedyś wydajność jednej sabaki przez te 8 milionów i wychodziło mu ileś tam tysięcy ton łajna co codziennie spada na polskie trawniki i chodniki. Psów ci u nas dostatek, więcej niż w całej reszcie kontynentu razem wziętej. Ciekawi mnie tylko, czy to wiąże się z tradycją hrabiowską, czy to ma związek z dziadem, pradziadem, co to wędrował sobie borem lasem w towarzystwie wiernego towarzysza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
panladnyzrodzina napisał:
...ja bredze?

a co mam powiedziec o zwolennikach i obroncach zwierzat,ktorzy gnoja mnie za to,ze chce skrocic cierpienia ich ulubiencow...???


Oni tez bredza..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...bardziej chodzi mi o to,ze

jesli obecny system schroniskowo-opiekunczy nie sprawdzil sie,a wrecz przeciwnie,coraz wiecej jest porzuconych i maltretowanych zwierzat,to moze (!) wizja chycla jezdzacego po okolicy i lapiacego bezpansko biegajace psy i koty spowoduje to,ze wlasciciele wszelkiej masci zwierzat,zaczna bardziej dbac i szanowac swoich pupili...

chociaz patrzac na wpisy powyzej,to juz chyba nic,nie jest w stanie do nich dotrzec...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Z tym sie jak najbardziej zgadzam.. Tylko temat jest tak samo rozbudowany, jak czipowanie nas, czyli ludzi (bo cos czuje ze nastapiloby to dosc szybko), czy efektywnosc dokarmiania Afryki
W Norwegii rozsadek budzi sie biciem po kieszeni.. ekonomia przemawia chyba do wszystkich.. wlascicieli opodatkowac i dotkliwie karac zarowno za sranie, jak i wyrzucanie, hycel - absolutnie OK, rejestracja tak, jednak jakos normowana.. maltretowane lub te bez szans na adopcje usypiac.. no niestety - problem jest, tylko zaczyna sie on od wlascicieli..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...pustamiska ma domene pl.

a polskie schroniska sa przepelnione chorymi,gryzacymi sie,zyjacymi we wlasnych odchodach psami i kotami

...i co? dawac jeszcze wiecej kasy,zeby byl jeszcze wiekszy bajzel ???

nastepne kuriozum: fundacje,stowarzyszenia...itepe itede

ze statusem majacym pomagac zwierzeta,a w praktyce sa to firmy,ktore istnieja tylko po to,zeby zapewnic sobie i znajomym cieple posadki i mozliwosc bywania na darmowych rautach...

pewnie jedna z nich jest wlasnie pustamiska...

jesli ktos chce pomagac bezdomnym zwierzeta niech wklei link,pod ktorym mozna bedzie kupowac zastrzyki usypiajace...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok