Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »
8 Postów
zołza zołza
(zołza)
Wiking
Hilton,Ty nie musisz niczego sprawdzać Zapisz sie do psychologa może tam Tobie pomogą.
ps.Nigdy nie miałam wielu partnerow Nie rajcuje mnie to
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
Zolzo Hiltonce chodzilo o wypowiedz w ktorej bronilas mojego posta w innym watku. Maly szczegol ze tam chodzilo o sfere uczuc a nie o seks bez zobowiazan ale to przeciez nie wazne widac dla nie ktorych i latwo stawia sie znak rownosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
to jakis zbieg okolicznosci ze razem sie tu wypowiadacie?
Zolza, ja psychologa nie potrzebuje, ja nie mam problemow z rzucaniem sie w ramiona pierwszemu napotkanemu, po tym jak wyrzucilam meza za drzwi.
Jeszcze jedna rzecz mnie frapuje, dlaczego uwazasz, ze ten wirus dotyczy niemalze kazdej z nas???? Mow za siebie, mnie nie dotyczy.
Rowniez pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
to jakis zbieg okolicznosci ze razem sie tu wypowiadacie?
Zolza, ja psychologa nie potrzebuje, ja nie mam problemow z rzucaniem sie w ramiona pierwszemu napotkanemu, po tym jak wyrzucilam meza za drzwi.
Jeszcze jedna rzecz mnie frapuje, dlaczego uwazasz, ze ten wirus dotyczy niemalze kazdej z nas???? Mow za siebie, mnie nie dotyczy.
Rowniez pozdrawiam


Nie to nie zbieg okolicznosci i wystarczy zajrzec na profil.
pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_brodawczaka_ludzkiego -nie mow nigdy nigdy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
barbara67 napisał:
Bezpieczniej poszukac wrazen poza domem albo - jak juz wspomnialam - dobrze sie zabezpieczyc

Chyba sie nie dokladnie wyrazilam - moja wypowiedz dotyczyla wypadkow w domu i dlatego zaproponowalam poszukiwanie wrazen poza domem, ale nie chodzilo mi o wrazenia seksualne , chociaz i tych mozna poszukac poza scianami domu ze swoim wlasnym specjalnym partnerem

To tez sposob na kreatywny seks
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
www.hpv.pl/articles/6059 -proponuje zwrocic uwage na 630 milionow ludzi zarazonych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Slyszeliscie o programie "Trekant" w NRK -tu jest odcinek o swingersach :

p3.no/trekant/episode-8/

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
123 Posty
Aga Luba
(Luba)
Stały Bywalec
Sethur napisał:
Luba napisał:
[b]Święty Pan Darek Moderator teraz będzie musiał za Was krzyżem leżec co najmniej trzy godziny na grochu. Ładnie to tak?

Ech... A dlaczego niby Mod mial robic z czyms porzadek??.. Temat dotyczacy seksu co prawda juz jest w dziale hobbystycznym, jednak od dawna sie nie rozwijal..
Watek napisany bardzo kulturalnie, wykupione ogloszenie w odpowiednim dziale.. regulaminu przeciez mnie lamia...

Nie wiem, czy przegladasz czasem ogloszenia.. jezeli chodzi o swing, to jest ich niezmiernie malo... Wiekszosc dotyczy jednorazowych spotkan.. czesto platnych.. jakim jezykiem sa napisane mozna przeczytac nawet tutaj na MN, w dziale ogloszen...
...a swing to przeciez bardzo kulturalny lifestyle...


Panie Sethur, kto, jak, kto, ale myślałam,że Pan to zrozumie, tą niepowagę....a Pan mi tu próbuje tłumaczyc...coś. Sciskam i całuję....gorączkowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Luba napisała:
... Sciskam i całuję....gorączkowo...
Oj Luba ...Luba ...zaskakujesz Mnie niepomiernie ...!.
Czyżby , Mój tok myślowy , był na błędnym TORZE ...?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Luba napisał:
[b]
Panie Sethur, kto, jak, kto, ale myślałam,że Pan to zrozumie, tą niepowagę....a Pan mi tu próbuje tłumaczyc...coś. Sciskam i całuję....gorączkowo...


Panno Luba(!).. alez ja te niepowage uchwycilem .. Za jezyki ciagnac lubie.. najlepiej za wiele jezykow jednoczesnie.. ..

Nihil personalis (!).. Pozdrawiam.. w dostopnym uklonie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok