Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Polsko-norweski

Kalendarz 2024

Kup teraz
Reklama
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
5 Postów
Rudano96
(Rudano96)
Wiking
Mało osób ma o tym pojęcie tak samo jak stosowaniu i poprawnym trenowaniu. Na szczęście ja mam. Sterydy traktowane są jak narkotyki tutaj. Przewozić nie polecam samochodem bo.znajomy dostał 12000 kary. Osobiście polecam samolot. Tylko nie jak.debile w normalnym opakowaniu tylko przelać do butelek steryknych z apteki lub allegro by nie było zakażenia. Mowisz ze olejek do brody i tyle. Takie jest moje zdanie. Jeżeli ktoś by potrzebował popytać o coś czy potrzebowałby czegoś piszcie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mercedesluk M
(Mercedesluk)
Wiking
Nie mozesz tego zabrac do samolotu chyba ze bedziesz mial farta ale to jest zaliczane do kategori przemyt.wiem bo kumpel pracuje na lotnisku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adamo24
(Adamo24)
Wiking
Siema szukam krótkiego teścia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
na stronie legemiddelverket.no pisze: For legemidler som regnes som dopingmidler gjelder de samme reglene uavhengig av hvilket land du reiser fra. Legemidlene må være forskrevet til ditt personlige bruk og du må kunne dokumentere det medisinske behovet gjennom for eksempel en legeerklæring, resept eller pakningens etikett. Du kan ta med legemidler som regnes som dopingmidler så lenge mengden ikke tilsvarer mer enn 30 dagers bruk i henhold til angitt dosering.:
czyli leki muszą być przeznaczone do osobistego użytku, na max 30 dni, musisz okazać receptę na swoje nazwisko albo zaświadczenie od lekarza ( w j.norweskim albo angielskim), w oryginalnym opakowaniu, wcześniej piszą też, że mozesz zostać poproszony o kazanie dowodu zapłaty za te leki. Do samolotu można ze sobą zabrać leki niezbędne na czas podróży, możesz zostać poproszony o dokumentację medyczną. leki mogą być zbadane na zawartość substancji niedozwolonych. Rano czytałam na NRK, że Ukraińcy, którzy próbowali przemycić jakieś tabletki psychotropowe dostali 6 i 4 lata więzienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Bizonbizon
(Bizonbizon)
Wiking
Siemanko masz jakiś namiar na tescia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok