Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

STERYDY W NORWEGII - Norwegia

17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
witam!
czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z legalnością sterydów w Norwegi? w styczniu wracam z polski samolotem i mam w planie zabrać ze sobą 10 ampułek omnadrenu 250 i ok 300 sztuk methanabolonu (oczywiście na własny użytek)...
czy jest to legalne bym wsiadł z tym na pokład samolotu? i czy w czasie "trzepania" po znalezieniu tego grozi mi jakaś kara?
szukałem w google ale niestety prawie nic...;/
dzięki za pomoc z góry internauci będą sągi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Pewności nie mam ,wydaje mi się ze powinieneś mieć zaświadczenie lekarskie.
Jakiś czasz temu czytałem na necie ze Stalony leciał samolotem kręcić najnowsy film .Projekcja w tym roku byla,no i złapali go z pewną ilością hormonu wzrostu.Tyle tylko że to niebyla Norwegia.


Wiesz co Twoj organizm Twoja sprawa.
Jak tobie zależy tak bardzo na tym,to poprostu zadzwoń na lotnisko i zapytaj,bo po gebie nie dadzą i ukarać za tą informacje tez nie mogą.
A gdybac to my możemy.

Gdzie chodzisz na siłke.
Ja na elixie ale jest ciasno jak chole.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
no właśnie... "nie w norwegii" dużo jest artykułów na necie ale żaden nie mówi o traktowaniu przez prawo tutaj. W jednych krajach zabieraja, w drugich nic, a w trzecich kara albo puszka... xD
nie wystarczająca odpowiedz ale dziękuje jest sąg
liczę ze ktoś jeszcze podzieli się ze mną swoimi informacjami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
hehe a co do "siłki" ostatnio zakupiłem ławeczkę z osprzętem tak wiec ćwiczę u siebie ale mimo dobrej diety, w ciągu 1,5 miesiąca zamiast przybrać na masie chudłem 3,5 kg wiec dlatego zdecydowałem się na coś mocniejszego bo zależy mi na masie...
a co do telefonu to dobry pomysł... zobaczę co powiedzą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
PIOTRMLODY napisał:
hehe a co do "siłki" ostatnio zakupiłem ławeczkę z osprzętem tak wiec ćwiczę u siebie ale mimo dobrej diety, w ciągu 1,5 miesiąca zamiast przybrać na masie chudłem 3,5 kg wiec dlatego zdecydowałem się na coś mocniejszego bo zależy mi na masie...
a co do telefonu to dobry pomysł... zobaczę co powiedzą...



Jak masz miejsce i sprzęt to jak najbardziej, nikt ci się nie wpierdziela i trenujesz sobie kiedy chcesz i to jest dobre.Ja ponad dwa lata temu zaczelem trenować tu, pierwsze dwa miechy schudlem jakieś 5 kilo, a puzniej z 76 na 105 z odrzywko bialkowa i kretka no ale od tego samara rośnie stety.
Dzwon na lotnisko, będziesz miał konkretna odpowiedz zamiast gdybania.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kuba34
(Kuba34)
Wiking
Czy orientuje się ktoś jak wygląda teraz sytuacja że sterydami ?? I czy ktoś ma jakieś źródła?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
5 Postów
Rudano96
(Rudano96)
Wiking
Mało osób ma o tym pojęcie tak samo jak stosowaniu i poprawnym trenowaniu. Na szczęście ja mam. Sterydy traktowane są jak narkotyki tutaj. Przewozić nie polecam samochodem bo.znajomy dostał 12000 kary. Osobiście polecam samolot. Tylko nie jak.debile w normalnym opakowaniu tylko przelać do butelek steryknych z apteki lub allegro by nie było zakażenia. Mowisz ze olejek do brody i tyle. Takie jest moje zdanie. Jeżeli ktoś by potrzebował popytać o coś czy potrzebowałby czegoś piszcie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mercedesluk M
(Mercedesluk)
Wiking
Nie mozesz tego zabrac do samolotu chyba ze bedziesz mial farta ale to jest zaliczane do kategori przemyt.wiem bo kumpel pracuje na lotnisku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adamo24
(Adamo24)
Wiking
Siema szukam krótkiego teścia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok