Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Karol S Łukasz xxxxxxxx Mariusz Grabalski Fatum :) Łukasz Rybarczyk Tomek ... Mag Gregor Mateusz W Damian Sawicki (5958 niezalogowanych)
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
jak ktos pisze ze norwezki sa brzydkie to smiac mi sie chce,przyjedz jeden z drugim do oslo to zobaczysz a nie na za dupiu siedzisz to sie nie dziwie.jak ida na impreze odjeb..to glowa mala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Ja tez nie wiem skad sie tym ludziskom wzielo,ze norweskie dziewczyny sa brzydkie. Jest jakas czesc w przedziale wagi ciezkiej, ale jest tez duzo ladnych i zgrabnych. Maja tez czesto duze biusty,nawet te szczuple,chociaz tu akurat silikon jest bardziej popularny i nigdy nic nie wiadomo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Klaudia Kaz
(claudiaaaa87)
Wiking
moim zdaniem norweszki są śliczne ale sa i takie nie zadbane typu grube brzydko ubrane i wogóle masakra.....hehehehe ale ogólnie to są bardzo do siebie podobne te rysy twarzy fryzury i ubiór....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty

(Sabsia)
Nowicjusz
sa ładne i nikt tego nieprzegada,niema sił.Wyglądają naturalniej niz my polki o duzo-że blądi przewaga to nic, ponoc to chopecków kręci.tak więc laska dzwoń,pilnuj i co ino
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kristof280op)
Wiking
wejsc sporo odpowiedzi malo. Piszcie dziewczyny dyskrecja zapewniona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dusia7)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(***LITEN76***)
Wiking
Heh kwestia gustu , ale nasze Panie i tak sa THE BEST !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(***LITEN76***)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
kristof280op napisał:
wejsc sporo odpowiedzi malo. Piszcie dziewczyny dyskrecja zapewniona

A chociaz dobrze placisz?


Zarzuc jakies zdjecie,moze to pomoze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Moim zdaniem najwieksza roznica pomiedzy pl. a no. lezy wlasnie w tym " dbaniu " o siebie.

W Pl. widzialam dziewczyny TAK odstawione na placu zabaw, ze wlosy mi stanely deba - bielutki kostiumuk, pazurki kilucentymetrowe, wysokie szpilki a makijaz to byl na pewno pozno wieczorowy . Takiego wygladu nie zauwazymy przy no. piaskownicy.

No. dbaja o siebie jak maja wyjsc na impreze albo w zwiazku z jakas okazja , dbaja tez o siebie jak ida do pracy - ale bez przesady , ale na pewno nie stroja i pacykuja sie na codzien - do pracy w domu, wyjscia z dzieckiem na spacer czy po zakupy.

Ale zalezy kto co lubi - " smaken er som baken - den er delt " - gust / smak jest jak dupa - podzielony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok