Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Wiesław Łukasiak Adam Walczak Jan Maryjan xxx yyy wieslaw oska Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo M@rek K@@@ Adamz Langhus Remigiusz Kluska Riggman KinkyLeon Kryszak Tomi6901 (2954 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lukwie33 napisał:
Jaki konfederata? A ty mi wyglądasz na takiego co to honor na honorarium zamienił

Ooo jeszcze Honor
Bóg honor ojczyzna

Pierdol się z takimi tekstami. Ot co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiesław Łukasiak
(lukwie33)
Wiking
Pierdol się? Może i ty lubujesz się we współżyciu sam ze sobą, bo nie ja!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lukwie33 napisał:
Pierdol się? Może i ty lubujesz się we współżyciu sam ze sobą, bo nie ja!

Gostku, Twoje biedne teksty nie robią na mnie najmniejszego wrażenia, bo to poziom podstawówki Przeczytałeś poprzednią radę? To była wyczerpująca odpowiedź na Twoje pytanie, więc doczytaj, przyjmij do wiadomości, zadziałaj i wyobraź sobie tę cudowną podróż, która Cię czeka, po przeczytaniu tych dwóch słów - spierdalaj już
pseudokulturalny o Panie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiesław Łukasiak
(lukwie33)
Wiking
Cham chamem zostanie i ani ubiór, ani kwiecista mowa tego nie zmieni. Moje pytanie brzmiało prosto: Czy ktoś miał takie doświadczenia z jakimś bankiem? To ty koleżko zachowałeś się niekulturalnie, czyli jak cham!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lukwie33 napisał:
Cham chamem zostanie i ani ubiór, ani kwiecista mowa tego nie zmieni. Moje pytanie brzmiało prosto: Czy ktoś miał takie doświadczenia z jakimś bankiem? To ty koleżko zachowałeś się niekulturalnie, czyli jak cham!

Więc Ci odpowiedziałem że takie doświadczenia możesz mieć w każdym urzędzie i napisałem też, żebyś poszedł tam jeszcze raz.
A jeżeli nie potrafiłeś się odnieść wcześniej do wypowiedzi poprzedników i wyciągnąć wniosków, po czym ja określiłem ten Twój brak wniosków, to wiesz... Swoje kompleksy możesz wylewać na mnie wyzywając od chamów, co nie zmieni faktu, żeś buraczaną amebą
Bo wiesz, jam tu ten od brudnej roboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
A jeżeli tak bardzo usatysfakcjonuje Cię odpowiedź na pytanie, czy ktoś miał stricte takie doświadczenia z bankiem jak Ty, to odpowiem - nie.
Satisfyied?
Bo kurwa, prościej się nie da.
Mówiłem to ja Cham, syn Noego

Przeczytaj jeszcze raz cały ten Twój wątek, i zrozumiesz może przyczynę i skutek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiesław Łukasiak
(lukwie33)
Wiking
To widać, słychać i czuć! Upierd...ony jesteś konkretnie! Może to rzuć w takim razie w cholerę, to i sobie i innym zaoszczędzisz nieprzyjemności. Na proste pytanie czy ktoś miał takie doświadczenia naprawdę nie trzeba odpowiadać ja się takich doświadczeń nie ma. Można przemilczeć! Płacą ci od każdego opublikowanego słowa na forum czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiesław Łukasiak
(lukwie33)
Wiking
Za dużo siedzisz w necie i już mózg zaczyna ci wyżerać. Mamusia nie uczyła żeby nie siedzieć zbyt długo przy kompie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lukwie33 napisał:
Za dużo siedzisz w necie i już mózg zaczyna ci wyżerać. Mamusia nie uczyła żeby nie siedzieć zbyt długo przy kompie?
Widzę, żeś taki zaślepiony i Twoje ego zostało tak bardzo urażone, że nadal będziesz drążył, pomimo uzyskanej odpowiedzi i porady na zadane przez Ciebie pytanie
Powymiotuj sobie jeszcze
Naprawdę nie jesteś tu pierwszy i nie ostatni z takich "małpek"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiesław Łukasiak
(lukwie33)
Wiking
Jak lubisz zwierzęce porównania, to określenie baran pasuje do ciebie jak ulał! Typowy systemowiec! Jedzie na rzeź a naiwnie myśli, że zorganizowali mu wycieczkę! Paszporcik covidowy pewnie już jest co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok