Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
zrob pare postow na FB grupach i nie pisz hejtu, jest kilka grup Polacy w Oslo, w norwegii, najwieksza to chyba polacy w norwegii no, wrzuc tam, tutaj juz malo kto zaglada. Bys prace szybko tam znalazl a tu trujesz dupe juz od kilku miesiecy i sam widzisz z jakim rezultatem
Auto napraw sobie, po co ma stac i rdzewiec, slimaki w wtryskach juz chyba puscily po zimie


Masz słuszną rację, dlatego ja stawiam kolację a ty regulujesz należność, możesz wybrać taką restaurację na jaką Ciebie stać lub leżeć.
Pozdrawiam
Gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
zrob pare postow na FB grupach i nie pisz hejtu, jest kilka grup Polacy w Oslo, w norwegii, najwieksza to chyba polacy w norwegii no, wrzuc tam, tutaj juz malo kto zaglada. Bys prace szybko tam znalazl a tu trujesz dupe juz od kilku miesiecy i sam widzisz z jakim rezultatem
Auto napraw sobie, po co ma stac i rdzewiec, slimaki w wtryskach juz chyba puscily po zimie

Masz słuszną rację, dlatego ja stawiam kolację a ty regulujesz należność, możesz wybrać taką restaurację na jaką Ciebie stać lub leżeć.
Pozdrawiam
Gabriel


Ty to masz taka dziwna pretensjonalnosc do swiata, ze cos ci sie nalezy...skad to masz ??

Normalny czlowiek to by prace znalazl juz dawno temu, otworzylby finn.no, napisal na 20 roznych ogloszen, dostalby oferty na przynajmij 5 i wybral cokolwiek a Ty dalej twisz w tym marazmie od pol roku

Pozatym jak nie gadasz w zadnym i tylko kali jesc kali pic to sie idzie do polskiej ekipy , ty jako murarz czyli robl, macie jednego herszta bandy co gada på engelsk i tak sie uzupelniacie, WY majstery-on jezyk i tak macie prace non-stop
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Ale z was hejterzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
lilyerikson napisał:
Ale z was hejterzy.

Hejt to byl kiedys tutaj, teraz to sie nic nie dzieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok