Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poszukuje pomocy - Norwegia

Czytali temat:
9 Postów
Dziewczyna13
(Dziewczyna13)
Wiking
Czy jest tu ktoś z Gjøvik lub z okolic. Potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy przy sprzątaniu lub czego kolwiek, znalałam się w trudniej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Dziewczyna13 napisał:
Czy jest tu ktoś z Gjøvik lub z okolic. Potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy przy sprzątaniu lub czego kolwiek, znalałam się w trudniej sytuacji.Też szukam pracy i noclegu na tym forum jednak BEZSKUTECZNIE ... jak to kiedyś trafnie napisałaś ... Każdy sra wyżej niż ma...
Może dlatego właśnie jest nam trudno znaleźć pracę, a mnie dodatkowo taką z noclegiem.
Gdybyś jednak cokolwiek znalazła dla siebie, to może rozglądnij się i dla Mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dziewczyna13
(Dziewczyna13)
Wiking
A Ty mieszkasz w tamtych stronach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Dziewczyna13 napisał:
A Ty mieszkasz w tamtych stronach ?
Nie nie mieszkam, gdybym mieszkał, to nie szukał bym pracy z noclegiem, dlatego mogę pracować wszędzie i przy wszystkim tylko wtedy gdy pracodawca zapewni poza pracą również nocleg, oczywiście odpłatnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
www.finn.no

masa ogloszen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wojtek1234567
(wojtek1234567)
Wiking
SZUKASZ PRACY I ZAKWATEROWANIA TO NAPISZ COS O SOBIE.CO ROBISZ.CZY MASZ PRAWO JAZDY,CZY MASZ SAMOCHOD,CZY MASZ ID NUMER,ILE MASZ LAT A NIE ZE NIKT MI NIE POMAGA.JA TEZ SPALEM W SAMOCHODZIE 17 LAT TEMU I POSZEDLEM SZUKAC PRACY NIE ZNAJAC JEZYKA.NIE BYLO TAK DUZO OGLOSZEN JAK TERAZ.JAK JEST ZLE TO ZADNA PRACA NIE CHANBI POTEM SIE JA ZMIENIA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
wojtek1234567 napisał:
SZUKASZ PRACY I ZAKWATEROWANIA TO NAPISZ COS O SOBIE.CO ROBISZ.CZY MASZ PRAWO JAZDY,CZY MASZ SAMOCHOD,CZY MASZ ID NUMER,ILE MASZ LAT A NIE ZE NIKT MI NIE POMAGA.JA TEZ SPALEM W SAMOCHODZIE 17 LAT TEMU I POSZEDLEM SZUKAC PRACY NIE ZNAJAC JEZYKA.NIE BYLO TAK DUZO OGLOSZEN JAK TERAZ.JAK JEST ZLE TO ZADNA PRACA NIE CHANBI POTEM SIE JA ZMIENIA.
Hei.
Panie Wojtek.
Jeżeli pisze pan tak sobie ogólnie i do tej pani do której należy ten temat, to ma pan słuszną rację.
Jeżeli jednak pisze pan w moją stronę, to co ja mogę więcej dodać, do tego co już tu na tym forum w innych MOICH tematach, zaznaczyłem, zapodałem i to razem z numerem telefonu.
Tu, tego tematu nie będę zaśmiecał, moimi danymi.
Niemniej, jeżeli ma pan jakąkolwiek pracę z noclegiem, to zapraszam na moją forumową pocztę i tam możemy sobie popisać.
Pozdrawiam Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
wojtek1234567 napisał:
SZUKASZ PRACY I ZAKWATEROWANIA TO NAPISZ COS O SOBIE.CO ROBISZ.CZY MASZ PRAWO JAZDY,CZY MASZ SAMOCHOD,CZY MASZ ID NUMER,ILE MASZ LAT A NIE ZE NIKT MI NIE POMAGA.JA TEZ SPALEM W SAMOCHODZIE 17 LAT TEMU I POSZEDLEM SZUKAC PRACY NIE ZNAJAC JEZYKA.NIE BYLO TAK DUZO OGLOSZEN JAK TERAZ.JAK JEST ZLE TO ZADNA PRACA NIE CHANBI POTEM SIE JA ZMIENIA.
Hei.
Panie Wojtek.
Jeżeli pisze pan tak sobie ogólnie i do tej pani do której należy ten temat, to ma pan słuszną rację.
Jeżeli jednak pisze pan w moją stronę, to co ja mogę więcej dodać, do tego co już tu na tym forum w innych MOICH tematach, zaznaczyłem, zapodałem i to razem z numerem telefonu.
Tu, tego tematu nie będę zaśmiecał, moimi danymi.
Niemniej, jeżeli ma pan jakąkolwiek pracę z noclegiem, to zapraszam na moją forumową pocztę i tam możemy sobie popisać.
Pozdrawiam Gabriel.


Pan wojtek to sciema, widzialem ze tez jakis post wrzucal na FB o tym jego spaniu w aucie, nie podniecaj sie Gabrys zbytnio, pracy musisz szukac sam a nie na forum, tu nikt ci nie pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Pan wojtek to sciema, widzialem ze tez jakis post wrzucal na FB o tym jego spaniu w aucie, nie podniecaj sie Gabrys zbytnio, pracy musisz szukac sam a nie na forum, tu nikt ci nie pomoze
Pan Wojtek to nie jest ściema jest tutaj co prawda sporadycznie jednak od 2017 roku a to sporo czasu.
Przecież SAM SZUKAM PRACY, wszędzie gdzie się da i nie da, to forum to też nośnik informacyjny czyż nie?.
Gdybym miał sprawne auto, to też spałbym w nim pewnie, a tak siak i nijak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
zrob pare postow na FB grupach i nie pisz hejtu, jest kilka grup Polacy w Oslo, w norwegii, najwieksza to chyba polacy w norwegii no, wrzuc tam, tutaj juz malo kto zaglada. Bys prace szybko tam znalazl a tu trujesz dupe juz od kilku miesiecy i sam widzisz z jakim rezultatem

Auto napraw sobie, po co ma stac i rdzewiec, slimaki w wtryskach juz chyba puscily po zimie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok