Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przeprowadzka z Krakowa - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Nowak Wojciech Swies Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak zarowa086 Wywalone Mam kmg gz Andrzej1983r (1625 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Szukam firmy z Krakowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach miedzynarodowych. Kogo polecicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Przeprowadzka jest dosć męcząca. Po prostu pisz markerem na każdym pudle co tam jest z grubsza (ubrania, talerze, puszki, kosmetyki, dokumenty itp), bo potem będziesz łatwiej czegoś szukać i ew. kod pomieszczenia np. K - kuchnia, S - sypialnia, żeby ekipa nosząca wiedziała do którego pomieszczenia wynosić. I spróbuj wywalić/oddać na Caritas trochę niepotrzebnych rzeczy. Zawsze to można zrobić przy rozpakowaniu, jak jest pośpiech, ale bez sensu to pakować, nosić, a potem zagracać dom
transportok.pl/nasza-oferta/przeprowadzki-miedzynarodowe/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a wariatka tańczy dalej...
...przestań pisać do samej siebie...zresztą co 6 miesiecy na ten sam temat...schizofrenia czy samotność w kraju fiordów.?. chociaż bardzo prawdopodobne ,ze jesteś zwyczajnym botem tylko....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a wariatka tańczy dalej...
...przestań pisać do samej siebie...zresztą co 6 miesiecy na ten sam temat...schizofrenia czy samotność w kraju fiordów.?. chociaż bardzo prawdopodobne ,ze jesteś zwyczajnym botem tylko....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok