Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pościel dla małego dziecka - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak boj fra oszlo Albercik Polonus KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. (1406 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Chciałam się doradzić czy dla maluszka od pierwszych dni życia kupowalyscie pościel? (Poduszka płaska+kołderka) Czy raczej zrezygnowalyscie i stosowalyscie bardziej kocyki do okrycia lub śpiworki? Zastanawiam się czy warto kupować pościel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Angela22 napisał:
Chciałam się doradzić czy dla maluszka od pierwszych dni życia kupowalyscie pościel? (Poduszka płaska+kołderka) Czy raczej zrezygnowalyscie i stosowalyscie bardziej kocyki do okrycia lub śpiworki? Zastanawiam się czy warto kupować pościel

Ić stont
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Kupuję kołderkę, będę używać za dnia, a na noc w śpiworek będę wkładać córkę, żeby sobie buzi nie zakryła. Kołderka przyda mi się też na później. Poduszki nie będę stosować, do roku nie powinno się jej używac, żeby dziecko się w nią nie zapadało i główka się nie odkształcała. Pewnie po roku córka przejdzie juz ze śpiworka na standardową kołdrę plus dodatkowo poszewki
Poszukaj w sklepach czy coś Ci się akurat nie spodoba. Wzorów jest bardzo wiele i są czesto bardzo ładne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Angela22 napisał:
Zastanawiam się czy warto kupować pościel

napisał:
Kupuję kołderkę, będę używać za dnia,

Odpisujesz sama sobie?
Boszsz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok