Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Badania na wypadanie włosów - Norwegia

Czytali temat:
Piotr i Ewelina Kulikowscy Joanna Kuchnicka Mateusz Walkowiak mart enty Kasia K boj fra oszlo Karolina Zając kmg gz Amanda.F Sareenka natura (2134 niezalogowanych)
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Hej,
Chcialam sie zapytac jakie badania moge wykonac zeby sprawdzic powod wypadania wlosow? Od 3 miesiecy wypadaja mi wlosy garsciami. Zawsze mialam dlugie i grube wlosy teraz nie mam nawet polowy. Wypadaja mi ze skory glowy ale takze lamia sie w polowie. Probowalam juz sumplementacje i zrobilam badania na tarczyce i wit D . wszystko w normie. Jem krzem biotyne skrzyp uzywam szampony bez parabenow uzywam olejkow do wlosow i nakladam olej kokosowy na noc . Nic nie pomaga ;/ Jestem umowiona na badanie skory glowy, Czy jest cos jeszcze co moglabym zrobic ? Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...przestan prosze pisac do samej siebie lub swojej aleter ego Andzeliki Mojak...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Trycholog powie co robic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Nie wiem czy jest sens tutaj gdybać ale sama zrobiłabym tak jak tutaj piszą powyżej. Na pewno nie próbowałabym leczyć sie samodzielnie ale skonsultowałabym sytuację ze specjalistą. Niech specjalista oceni stan włosów oraz doradzi jakieś odpowiednie działania. Takie jak badania albo ewentualnie zabiegi
Dobrze jest zastanowić się nad stylem życia jaki prowadzisz. Czy przypadkiem wypadanie włosów nie jest spowodowane stresem albo nieodpowiednią dietą? Bo to ma spore znaczenie.
Polecam również zastanowić się nad dobrymi kosmetykami. Polecane są Delpos delpos.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natura
(natura)
Wiking
Trycholog nie pomoże (przepisze maści i inne cuda-wianki) to problem jest w środku,w organizmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok