Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

AAP a kwarantanna w Polsce - Norwegia

3 Posty
nico glife
(nicoglife)
Wiking
Czy ktoś będący na Arbeidsavklaringspenger jechał ostatnio do Polski? Czy musiał odbywać kwarantannę ? Nie było problemu na granicy ? Czy zamiast umowy o pracę wystarczy decyzja z nav ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
546 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
nicoglife napisał:
Czy ktoś będący na Arbeidsavklaringspenger jechał ostatnio do Polski? Czy musiał odbywać kwarantannę ? Nie było problemu na granicy ? Czy zamiast umowy o pracę wystarczy decyzja z nav ? Jakie ma to znaczenie, na jakiej podstawie wjeżdżasz do polandii. Kwarantanna to kwarantanna, nawet politycy są nią objęci, dlatego nie podróżują tak jak kiedyś.
Na granicy Norweskiej nie ma problemu tak z wyjazdem jak i wjazdem, Celnik informuje iż masz jechać najkrótszą drogą do domu.
Po wjeździe do polandii Celnik, Zaleca zainstalowanie osobistej aplikacji szukającej kwarantannowanowego /z naciskiem nakaz/ i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta G
(martuska0044)
Wiking
Moja koleżanka w sobotę zjeżdżała z promu w awinoujsciu .Wypełniła dokumentacje na kwarantannę , ale dokumentów nikt od niej nie zabrał. zjazd z promu wydłużony bo każdemu sprawdzają temp i zerkaJa tylko okiem na umowę o prace i wjeDzasz do pl bez kwarantanny. I nie radzę mówić Ze masz ferie tylko ze wychodzi Ci wolne z grafiku i jedziesz do domu.. Tam na granicach już maja luzik także spokojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas