Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Detox Norwegia - Norwegia

22 Posty

(kasiula25)
Wiking
Witam Was. Chciałam się dowiedzieć jak się odbywa detox w Norwegii, zapewne wiele z was było tam, jak to zagranicą dużo się pije . Chciała bym się dowiedzieć,ile taki detox trwa,czy pracodawca dowie się o pobycie w takim ośrodku,czy już w papierach będzie zapaprane to że ktoś był na detoxie??czy na czas pobytu tam,otrzymuje się zwolnienia lekarskie?? Mój znajomy ma problem alkoholowy , boi się, że to będzie potem wszystko w papierach, że potem może mieć ciężko z pracą w znalezieniu wrazie coś. Czy taki detox pomaga??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
kasiula25 napisał:
Witam Was. Chciałam się dowiedzieć jak się odbywa detox w Norwegii, zapewne wiele z was było tam, jak to zagranicą dużo się pije . Chciała bym się dowiedzieć,ile taki detox trwa,czy pracodawca dowie się o pobycie w takim ośrodku,czy już w papierach będzie zapaprane to że ktoś był na detoxie??czy na czas pobytu tam,otrzymuje się zwolnienia lekarskie?? Mój znajomy ma problem alkoholowy , boi się, że to będzie potem wszystko w papierach, że potem może mieć ciężko z pracą w znalezieniu wrazie coś. Czy taki detox pomaga??
zadaj jeszcze 1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
kasiula25 napisał:
Witam Was. Chciałam się dowiedzieć jak się odbywa detox w Norwegii, zapewne wiele z was było tam, jak to zagranicą dużo się pije . Chciała bym się dowiedzieć,ile taki detox trwa,czy pracodawca dowie się o pobycie w takim ośrodku,czy już w papierach będzie zapaprane to że ktoś był na detoxie??czy na czas pobytu tam,otrzymuje się zwolnienia lekarskie?? Mój znajomy ma problem alkoholowy , boi się, że to będzie potem wszystko w papierach, że potem może mieć ciężko z pracą w znalezieniu wrazie coś. Czy taki detox pomaga??
zadaj jeszcze 1000 takich glupich pytan za "znajomego"

solarium, dieta pudelkowa, kolczyk w nosie, liposukcja, detox alkoholowy. Zaskocz czyms jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzes malinowski
(paterson1)
Wiking
detox nie pomaga , detox to oczyszczanie organizmu. pomaga terapia i trwa od miesiaca nawet do ponad roku, zalezy od przypadku . jak ze zwolnieniem nie wiem , trzeba pytac lekarza najlepiej
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
kasiula25 napisał:
Witam Was. Chciałam się dowiedzieć jak się odbywa detox w Norwegii, zapewne wiele z was było tam, jak to zagranicą dużo się pije .
Pije sie duzo min w Polsce. Na detoksie tam tez bywa wielu.
Jak chcesz pomoc kumplowi to zadzwon, albo obgadaj z kims z osrodka dla uzaleznionych w Norwegii. Bedzie szybciej i profesjonalnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok