Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Kasa - Norwegia

20 Postów
Wiking
Jak przewieść większą ilość gotówki ? Dodam że będę leciał samolotem, czy na bramce na lotnisku są do wykrycia banknoty? I jakie konsekwencje są z tym związane ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Wazar napisał:
Jak przewieść większą ilość gotówki ? Dodam że będę leciał samolotem, czy na bramce na lotnisku są do wykrycia banknoty? I jakie konsekwencje są z tym związane ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

zatrudnij gołębie pocztowe. Temat wałkowany wiele razy. Szukajka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Fuck you
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Wazar napisał:
Fuck you
"z góry dziękuję za odpowiedź"
Z tego co widze, jestes tu juz pare lat i Twoje posty na forum, to w wiekszosci pytania, na ktore sam sobie mozesz odpowiedziec uzywajac google. A zawracasz tylek na forum. Ile razy mozna odpowiadac na takie same pytania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Wazar napisał:
czy na lotnisku są do wykrycia banknoty?
Są.

Wazar napisał:
I jakie konsekwencje są z tym związane ?
Zostaniesz ukarany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to po co się produkujesz? Przełknij to jakoś i nie komentuj. To takie proste,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Wazar napisał:
Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to po co się produkujesz? Przełknij to jakoś i nie komentuj. To takie proste,
I widzisz, okazuje się, że najwięcej do powiedzenia w postaci bluzgów mają ci, których próbuje się zachęcić do użycia własnego mózgu, a potem próbują wmówić hejt adwersarzom .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Wazar napisał:
Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to po co się produkujesz? Przełknij to jakoś i nie komentuj. To takie proste,
Udzieliłam bardzo konkretnych odpowiedzi na postawione pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Asikhb napisał:
Wazar napisał:
Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to po co się produkujesz? Przełknij to jakoś i nie komentuj. To takie proste,
Udzieliłam bardzo konkretnych odpowiedzi na postawione pytania.


Tak, dziękuję.
Ten wcześniejszy wpis był nie do Ciebie.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamilo29
(Kamilo29)
Wiking
Witaj kolego
Ja w tamtym roku przewoziłem 39tys koron, część miałem schowaną po kieszeniach część w portfelu i część w książce w bagażu podręcznym. Ale może mi się udało że mnie nie sprawdzili nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok