Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kasacja samochodu - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K tomasz jagodziński Zbigniew Karpinski tomasz xxx boj fra oszlo G G (288 niezalogowanych)
12 Posty
tomasz jagodziński
(tomasz1964)
Wiking
Witam mam pytanie czy może ktoś się orientuję jak to jest jak się ma szkodę całkowitą auta.
Miałem kolizję nie z mojej winy, a samochód mam na raty .
Moje pytanie dotyczy czy w takiej sytuacji ubezpieczyciel pokryje cały kredyt.dodam że samochód ma autocasco.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
208 Postów
G G
(S83)
Stały Bywalec
Ubezpieczyciel pokryje realną wartość rynkową pojazdu. Jak byś miał wypłatę z twojego AC to pewno byś coś ugrał więcej zależy jaki wkład własny i czy jest punkt w umowie o utracie wartości. Warto zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej i się spytać i możesz się też nie zgodzić z ich decyzją i postraszyć adwokatem, tak wyciągłem koledze ok 15000 nok więcej za szkodę całkowitą ale z jego własnego AC. Przy odszkodowanie z winy sprawcy decyduje wartość rynkowa orzeczono przez rzeczoznawce z firmy w której sprawca miał ubezpieczenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas