Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kasacja samochodu - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K Tomasz Szymanski tomasz jagodziński Przemysław Przemek Zbigniew Karpinski tomasz xxx boj fra oszlo Karolina Wandelt (1895 niezalogowanych)
13 Posty
tomasz jagodziński
(tomasz1964)
Wiking
Witam mam pytanie czy może ktoś się orientuję jak to jest jak się ma szkodę całkowitą auta.
Miałem kolizję nie z mojej winy, a samochód mam na raty .
Moje pytanie dotyczy czy w takiej sytuacji ubezpieczyciel pokryje cały kredyt.dodam że samochód ma autocasco.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Ubezpieczyciel pokryje realną wartość rynkową pojazdu. Jak byś miał wypłatę z twojego AC to pewno byś coś ugrał więcej zależy jaki wkład własny i czy jest punkt w umowie o utracie wartości. Warto zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej i się spytać i możesz się też nie zgodzić z ich decyzją i postraszyć adwokatem, tak wyciągłem koledze ok 15000 nok więcej za szkodę całkowitą ale z jego własnego AC. Przy odszkodowanie z winy sprawcy decyduje wartość rynkowa orzeczono przez rzeczoznawce z firmy w której sprawca miał ubezpieczenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok