Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Kilometry w pracy - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski stokrotka1044 stokrotka1044 Maciej J...k MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Darek1234 Robert///M Adamwp MNMN Zibi121 Ruda 1994 (1303 niezalogowanych)
1 Post
Ruda 1994
(Ruda1994)
Wiking
Witam. Orientujecie się jak wygląda sprawa z kilometrówka w branży sprzątającej? Konkretnie czy pracodawca ma obowiązek płacić za kilometry które robię między punktami, w których pracuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Ruda1994 napisał:
Witam. Orientujecie się jak wygląda sprawa z kilometrówka w branży sprzątającej? Konkretnie czy pracodawca ma obowiązek płacić za kilometry które robię między punktami, w których pracuje?Jaki masz problem, by ten konkretny temat, poruszyć z samym pracodawcą?
Podpisujecie umowy o pracę w ciemno /bez czytania i konsultacji/, a później szukacie dziury w całym.
Przecież w umowie o pracę, powinien być punkt ujmujący temat dojazdów i rozliczeń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
Ruda1994 napisał:
Witam. Orientujecie się jak wygląda sprawa z kilometrówka w branży sprzątającej? Konkretnie czy pracodawca ma obowiązek płacić za kilometry które robię między punktami, w których pracuje?Jaki masz problem, by ten konkretny temat, poruszyć z samym pracodawcą?
Podpisujecie umowy o pracę w ciemno /bez czytania i konsultacji/, a później szukacie dziury w całym.
Przecież w umowie o pracę, powinien być punkt ujmujący temat dojazdów i rozliczeń.


...nie wprowadzaj rudej w błąd
...przed chwilą zerknąłem na swoją umowe
...nic tam nima o kilometrówkach
...branża rudej jest specyficzna
...albo dostaje samochód służbowy
...albo kilometrówke
..a to ,że szefuncio nie chce płacić obcokrajowcom ..to nagminny problem...
...Ruda ! popytaj innych pracownic może któraś powie prawde jaki jest zwyczaj w firmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok