Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kredyt - Norwegia

17 Postów
Paulina d
(Paulina d)
Wiking
witam . mam pytanie czy ktos moze dostac kredyt refinansujacy jak mial duzo zadluzen I inkasso ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Doradca Finansowy Norwegia
(Doradca Finansowy Norwegi)
Wiking
Jeżeli inkasso jest zarejestrowane w systemach określających zdolność kredytową dla banków to nie można wziąć kredytu. Banki po sprawdzeniu wiarygodności automatycznie odmawiają udzielenia kredytu.

Jednakże zawsze można zawnioskować i to sprawdzić.
Zapraszam do wypełnienia poniższego formularza:

www.multinorfinans.no/refinansiering
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Paulina d napisał:
witam . mam pytanie czy ktos moze dostac kredyt refinansujacy jak mial duzo zadluzen I inkasso ?Sama, możesz sobie BEZPŁATNIE sprawdzić swoją zdolność kredytową w norwegi, bez korzystania z różnego rodzaju naciągaczy, biorących pieniądze za darmowe informacje.
Wystarczy wejść na stronę >Bisnode< I postępować tak, jak tam jest napisane.
lp.bisnode.no/kredittsjekk?campaignid=30...lSTEJoRoCwzgQAvD_BwE

To firma z usług której, korzystają wszystkie banki w Norwegi, sprawdzające zdolności kredytowe innych podmiotów w tym osób prywatnych.

NIE DAJ SIĘ MAMIĆ I PŁACIĆ ZA COŚ, CO JEST ZA DARMO!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Nie. To samo co w PL , najpierw musisz splacic dlugi. Uwazaj z dlugami w Norwegii bo Mozna poplynac. Najpierw splata pozniej Branie. No chyba ze jestes Bøgata to np. Niestety ja musze zapierdalac zeby zarobic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Nikt ci nie da duzego kredytu jak nie Masz stalego inntektu. Zadluzenie to tym bardziej. Tym bardziej na mieszkanie.Takze do roboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
W bankach raczej nie uzyskasz takiego kredytu z uwagi na to, że banki sprawdzają wszystkie możliwe bazy. A posiadając takie duże zadłużenie oraz inkasso nad sobą to na pewno masz jakieś wpisy. Wiem ,ze na pewno skok daje pożyczki pomimo wpisów ale musiałabyś zorientować się samodzielnie jak wygląda ta sytuacja i czy przypadkiem nie jest to jedynie bzdura....
Ewentualnie zorientuj się na stronach, które zajmują sie udzielaniem pożyczek społecznościowych..... Jak tutaj www.futurecapital.pl/pozyczki-pozabankowe

Pożyczki i kredyty pozabankowe - aukcje | Future Capital Poniżej znajdziesz listę wszystkich aukcji pożyczkowych, w których możesz wziąć udział. www.futurecapital.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok